SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Jaga i Fayad wezmą ślub? A co z Jędrkiem?

Barwy szczęścia. Jaga i Fayad wezmą ślub? A co z Jędrkiem?

08.10.2016, godz. 13:00
Barwy szczęścia odc. 1511. Jaga (Maria Dębska), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1511. Jaga (Maria Dębska), Fayad (Amin Bensalem) foto:

Miłość, którą w serialu "Barwy szczęścia" Fayad (Amin Bensalem) poczuje do Jagi (Maria Dębska) popchnie go do szybkich oświadczyn. Uchodźca z Syrii zakocha się w Jadze do tego stopnia, że będzie chciał od razu wziąć ślub. W 1529 odcinku "Barw szczęścia" Syryjczyk wyzna ukochanej, że chce z nią być i założyć rodzinę. Co na o Jaga? Czy dla Fayada przekreśli swój związkiem z  Jędrkiem ((Jakub Konieczny)?

"Barwy szczęścia" odcinek 1529 - piątek, 4.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Jaga i Fayad z "Barw szczęścia" zbliżają się do siebie gdy dziewczyna pomaga Syryjczykowi zdobyć pracę w Feel Good. Od samego początku ich przyjaźń nie podoba się chłopakowi Jagi. Jędrek traktuje uchodźcę z pogardą gdy w 1511 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek, 10.10.2016) Jaga mu go przedstawia.

Później wykorzystuje okazję, by pozbyć się uchodźcy z Zacisznej. Gdy Bożena (Marieta Żukowska) zostaje napadnięta w lesie przez gwałciciela Maniewskiego (Dariusz Toczek) to na Fayada spada wina za tą okrutną napaść. Jędrek razem z mieszkańcami osiedla próbuje zlinczować Syryjczyków. Jedną z osób, która broni uchodźców przed linczem jest właśnie Jaga...

Patrz: Barwy szczęścia. Marta ofiarą samobójcy

Na szczęście prawdziwy gwałciciel zostanie złapany, a Fayad oczyszczony z zarzutów. Po tych dramatycznych wydarzeniach relacja Jagi i Fayada stanie się jeszcze bliższa. W 1529 odcinku "Barw szczęścia" Syryjczyk powie ukochanej, że chce z nią być i założyć rodzinę.

Jaga pocałuje uchodźcę, a on doda, że zależy mu na szybkim ślubie. Dlaczego? Żeby nikt nie pomyślał, że Syryjczyk chce się tylko zabawić jej kosztem. Dla niego to uczucie będzie wyjątkowe i bardzo poważne. - Ja ciebie kocham, to na co mam czekać? Chcę mieć z tobą ślub - powie Fayad.

Zobacz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji

Jaga zwierzy się Klarze (Olga Jankowska), że dobrze czuje się w towarzystwie Fayada i jeśli tylko będzie pewna, że jest w nim zakochana, nie będzie się wahała związać się nim do końca życia. Związek z Jędrkiem dobiegnie bowiem końca. Na drodze do szczęścia Jagi i Fayada stanie jednak Nabil (Daniel Salman), który powie bratu, że muszą natychmiast uciekać z Polski...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: