SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek wyrzucony z obozu przez Oliwkę

Barwy szczęścia. Kajtek wyrzucony z obozu przez Oliwkę

28.10.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia odc. 1485. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1485. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto:

W 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) zostanie karnie wyrzucony z obozu! Władek (Przemysław Stippa) dostanie telefon od kierownika i nie będzie miał wyjścia, jak pojechać i odebrać syna, a to wszystko z powodu Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Co zrobi Kajtek w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1528 - czwartek, 03.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek po raz kolejny wpadnie w kłopoty. Tym razem w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia" sprowadzi na siebie gniew nie tylko ojca, ale również kierownika obozu, na który pojechał z Oliwką.

Zobacz: Barwy szczęścia. Ernest dla sławy wykorzysta samobójstwo Rafała

Wiadomo, wszystkim zakochanym jest trudno odciągnąć się od drugiej połówki. Szczególnie, kiedy jest oficjalny zakaz, jak na przykład na obozie kiedy jest się nastolatkiem, żeby cały czas przebywać z ukochaną osobą. Tak też będzie miał w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek, ze swoją Oliwką. O ile w trakcie dnia nikogo to nie dziwi, że młodzi zakochani najchętniej by się od siebie nie odrywali na długość dalszą, niż wyciągnięcie ręki, tak w nocy takie zachowanie już razi, szczególnie kierownika obozu. Kajtek w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostanie przez niego dyscyplinarnie wydalony do domu za sypianie w namiocie Oliwki!Ojciec niesfornego nastolatka nie będzie zachwycony, kiedy usłyszy te wieści. Będzie musiał przyjechać po niego w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w trybie natychmiastowym i jak najszybciej odebrać go z obozu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piotr zdradzi Igę ze swoją szefową!

Jakie konsekwencje czekają Kajtka za występek w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Co takiego robił Kajtek w namiocie Oliwki? Dowiemy się już w 1528 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w czwartek 03.11.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: