SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwier uniewinniony! - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Oliwier uniewinniony! - ZWIASTUN

24.10.2016, godz. 18:00
Barwy szczęścia odc. 1499. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia odc. 1499. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Barwach szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) będzie miała powód do radości, bo Oliwier (Mikołaj Krawczyk) odzyska wolność. Adwokat załatwi zwolnienie Jakubczyka z aresztu... Młody prawnik od razu chwyci ukochaną w ramiona! Czy na tym problemy Oliwiera się zakończą, prokurator wycofa zarzuty i Zwoleńska będzie mogła odetchnąć z ulgą? Przekonamy się w 1524 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1524 - czwartek, 27.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Oliwier trafił za kraty, a Natalia była w szoku gdy dowiedziała się od policji, że ich kancelaria porad prawnych w Konstancinie mogła być pralnią brudnych pieniędzy, które Oliwier próbował ukryć przed urzędem skarbowym. Przystojny prawnik miał unikać płacenia podatku VAT, a gdy jego przekręty wyszły na jaw uciekł przed policją.

Mężczyzna zapewniał jednak, że jest niewinny i prosił ukochaną Natalię o pomoc. Dziewczyna zaangażowała się choć nie do końca była pewna, czy jej kochanek mówi prawdę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

Wygląda jednak na to, że Oliwier padł ofiarą spisku swojej byłej żony i dawnego kolegi, policjanta Damiana (Mateusz Baran)? Czy to ich spisek zniszczył karierę Jakubczyka?

W 1524 odcinku "Barw szczęścia" Natalia będzie cała w skowronkach, bo okaże się, że Oliwier jest niewinny! Prawnik będzie cieszyć się wolnością i zupełnie nie przejmie się długami, które Natalia zaciągnęła, żeby wyciągnąć go z aresztu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: