SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji

Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji

04.10.2016, godz. 15:00
Barwy szczęścia odc. 1500. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Trzeba przyznać, że ta para niesamowicie do siebie pasuje! foto:

Nietypowy ślub w serialu "Barwy szczęścia"! Łukasz (Michał Rolnicki) ma pomysł na niezapomnianą ceremonię na statku! W 1524 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) nie jest jednak zachwycona jego ślubnymi planami. Górka zdecydowanie woli pobrać się w rodzinnej parafii bez żadnych udziwnień. Czy Stefan (Krzysztof Kiersznowski) przekona córkę, by zgodziła się na propozycję partnera? Łukasz postawi na swoim i ożeni się z Kasią podczas romantycznego rejsu do Chorwacji.

"Barwy szczęścia" odcinek 1524 - czwartek, 27.10.2016, o godz. 20.05 w TVP1

Łukasz i Kasia z "Barw szczęścia" są zaręczeni od wielu miesięcy, ale nie rozmawiali jeszcze o szczegółach ceremonii ślubnej. Sadowski postanowił wziąć na siebie organizację, lecz jego ukochanej to się nie spodoba.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena zgwałcona przez Syryjczyka?

W 1524 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zauważa, że jej partner przegląda w sieci oferty z biura podróży. Marzy mu się rejs po Morzu Śródziemnym i ślub na pokładzie!  - Ślub na pokładzie statku, a potem rejs wzdłuż wybrzeży Chorwacji, zachody słońca... - marzy głośno Sadowski, lecz Kasia od razu sprowadza go na ziemię. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Sebastian ma córkę! Angela zniszczy związek Magdy i Sebastiana?

Kasia zwierza się koleżance, że nie chce takiego szaleństwa, bo już raz brała ślub za granicą i nie skończyło się to najlepiej. Tymczasem Sadowski, jak podaje "Świat Seriali", próbuje namówić przyszłego teścia, by przekonał córkę. Czy Stefan namówi Kasię na wyjątkowy ślub? 

- Chcę żeby ten ślub był lepszy niż jej i mój poprzedni - wyjaśnia Stefanowi Łukasz wiedząc, że jego plan stanął pod znakiem zapytania. Narzeczony Kasi zamierzaa zaprosić w rejs najbliższych. Uda się? Wygląda na to, że tak. Ostatecznie w "Barwach szczęścia" Kasia powie ukochanemu, że chce go poślubić - nieważne gdzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: