SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek ciężko chory na serce. To koniec kariery piłkarza

Barwy szczęścia. Darek ciężko chory na serce. To koniec kariery piłkarza

09.10.2016, godz. 09:18
Barwy szczęścia odc. 1408. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1408. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Poważna choroba Darka Janickiego (Andrzej Niemyt) z serialu "Barwy szczęścia"! Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że Darek choruje na serce. Jego wyniki badań niepokoiły bowiem dyrektora sportowego drużyny Powiśle Warszawa. Jednak piłkarz próbował wmówić wszystkim, że jest zdrowy. W 1522 odcinku "Barw szczęścia" prawda wychodzi jednak na jaw. Darek traci przytomność podczas treningu i wreszcie przyznaje się, że jest chory na serce. Kardiomiopatia to poważna wada, która dla piłkarza oznacza koniec kariery.

"Barwy szczęścia" odcinek 1522 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Pierwsze objawy choroby Darka z "Barw szczęścia" pojawiły się już kilka tygodni temu. Janicki starał się o transfer do klubu w Hiszpanii, ale jego badania wykazały, że nie jest w pełni zdrowy. Kardiolog zlecił Darkowi dodatkowe badania, bo zaczął podejrzewać, że sportowiec choruje na serce.

Zobacz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji

Wyniki EKG były bardzo niepokojące, lecz Darek tłumaczył, że to infekcji i przmęczenia. Jednak po założeniu specjalistycznego holtera, który rejestrował pracę serca Janickiego wszystko stało się jasne. Przez kilka dni Darek ukrywał przed swoimi partnerem Władkiem (Przemysław Stippa) jak poważna jest jego sytuacja.

Dopiero w 1522 odcinku "Barw szczęścia" Janicki zdobywa się na szczerość. Jak podaje "Świat Seriali" piłkarz traci przytomność w szatni w ośrodku treningowym, więc lekarz zaleca mu wykonanie dokładnych badań, które potwierdzają wadę serca. Darek musi wreszcie powiedzieć prawdę. Po powrocie do domu mówi Władkowi, ze wraca ani na zgrupowanie, ani do klubu, bo kończy karierę piłkarską.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta ofiarą samobójcy

Menedżer Janickiego ostrzega go, że ukrywanie choroby serca zostaje zawieszony w prawach zawodnika. Na tym jednak nie koniec, bo Darek może ponieść dodatkowe konsekwencje finansowe. Jedno jest pewne - jest już skończony jako piłkarz, więc ze względu na kardiomiopatię rezygnuje ze sportu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: