SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Lincz na Zacisznej. Mieszkańcy osiedla pozbędą się Syryjczyków - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Lincz na Zacisznej. Mieszkańcy osiedla pozbędą się Syryjczyków - ZWIASTUN

12.10.2016, godz. 20:38
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mieszkańcy Zacisznej wypędzą uchodźców z osiedla! W "Barwach szczęścia" Syryjczycy, który zatrzymali się w domu Basi (Sławomira Łozińska) nie należą do bandytów, ale los obróci się przeciwko nim, gdy w 1513 odcinku "Barw szczęścia" w okolicy zacznie grasować gwałciciel Maniewski (Dariusz Toczek). Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) i Basem (Alaa Gomaa) będą musieli uciekać, by zacząć nowe życie w innym miejscu.

"Barwy szczęścia" odcinek 1514 - czwartek, 13.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Syryjczycy będą musieli uciekać z osiedla na Zacisznej. W 1513 odcinku "Barw szczęścia" Maniewski atakuje spacerującą w lasku Bożenę (Marieta Żukowska). Świadkiem zdarzenia jest Fayad, który płoszy napastnika. Niestety omyłkowo to on zostaje wzięty za gwałciciela i zatrzymany przez policję.

Zobacz: Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska byłą dziewczyną Borysa Grzelaka

Bożena na szczęście przeżyje próbę gwałtu! Dziewczyna zostanie brutalnie zaatakowana w trakcie spaceru i trafi do szpitala z ciężkim urazem głowy. A okoliczni mieszkańcy uznają, że za napad odpowiadają uchodźcy. Basia (Sławomira Łozińska) i Zenek (Jan Pęczek) od razu staną w obronie gości… ale w ciągu kilku kolejnych godzin dom Grzelakowej otoczy wściekły tłum. I na Zacisznej o mało nie dojdzie do linczu!

Po aresztowaniu Fayada w 1514 odcinku "Barw szczęścia" mieszkańcy osiedla są przekonani, że Syryjczycy zagrażają wszystkim kobietom w okolicy. Otaczają dom Basi, a na czele tłumu stoją Borys (Jakub Wieczorek). Kiedy Nabil i Basem wychodzą na próg i próbują wyjaśnić sąsiadom, że ich brat jest niewinny, omal nie dochodzi do ulicznej awantury.

Ludzie wam pomagają, a wy, co? Przyjechaliście gwałcicie nasze kobiety? - wykrzyczy im prosto w twarz. Jak podaje "Świat Seriali" z kolei jego bratanek Borys (Jakub Wieczorek) od razu zaatakuje z pięściami Nabila. 
Wynoście się stąd! Nabil stanie w obronie swojego brata i zapewni sąsiadów, że Fayad niczego złego nie zrobił, jednak nikt mu nie uwierzy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klątwa nad Klarą i Hubertem! Choroba ich dziecka to dopiero początek nieszczęść

Niedługo później po nieudanej napaści na Kasię (Katarzyna Glinka) Maniewski zostaje aresztowany, a oczyszczony z zarzutów Fayad wraca do domu. Po ostatnich wydarzeniach, do których doszło na Zacisznej, Syryjczyk i jego brat czują się na osiedlu jak intruzi. Rozważają wyjazd do Niemiec.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: