SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Lincz na uchodźcach z Syrii. Fayad oskarżony o gwałt

Barwy szczęścia. Lincz na uchodźcach z Syrii. Fayad oskarżony o gwałt

20.09.2016, godz. 14:06
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Uchodźcy z Syrii z serialu "Barwy szczęścia", którzy niedawno zamieszkali w domu Basi Grzelak (Sławomira Łozińska) na Zacisznej, od początku wzbudzali mnóstwo kontrowersji! Wielu mieszkańców głośno wyrażało swój sprzeciw wobec nowych sąsiadów. W 1514 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do tego, że jeden z nich, Fayad (Amin Bensalem), zostanie oskarżony o gwałt i aresztowany. A sąsiedzi będą chcieli dokonać linczu na Syryjczykach, by w ten sposób wymierzyć im sprawiedliwość.

"Barwy szczęścia" odcinek 1514 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Syryjczycy z "Barw szczęścia" jeszcze długo nie zaznają spokoju na osiedlu na Zacisznej. Mimo, że nikomu nie wchodzą w drogę i są bardzo spokojni, to spotykają się z ostrymi reakcjami wielu mieszkańców, którzy nie życzą sobie obecności uchodźców w okolicy. Sąsiedzi widzą w nich przede wszystkich brutalnych terrorystów zagrażających bezpieczeństwu zwłaszcza kobiet i dzieci.

Patrz: Barwy szczęścia. Łukasz zaprzyjaźni się z prostytutką Stellą - ZWIASTUN

Pełne niechęci nastroje osiągną kulminacyjny punkt, gdy w 1514 odcinku "Barw szczęścia" policja aresztuje Fayada pod zarzutem gwałtu. Niesłusznie oskarżony Syryjczyk trafi do więzienia, a jego brat Nabil (Daniel Salman) i kolega Basem (Alaa Gomaa) będą się musieli zmierzyć z gniewem sąsiadów.

- Fayad zostanie niesłusznie oskarżony o gwałt. Omal nie dojdzie do linczu. Dom naszych bohaterów zostanie otoczony przez wściekły tłum żądny zemsty - powiedział Amin Bensalem w jednym z wywiadów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

Rzeczywiście  w 1514 odcinku "Barw szczęścia" przed domem Basi, w którym mieszkają trzej uchodźcy dojdzie do mrożących krew w żyłach scen. Zenek Grzelak (Jan Pęczek) nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Syryjczycy są winni.

- Ludzie wam pomagają, a wy, co? Przyjechaliście gwałcicić nasze kobiety? - wykrzyczy im prosto w twarz. Jak podaje "Świat Seriali" z kolei jego bratanek Borys (Jakub Wieczorek) od razu zaatakuje z pięściami Nabila.
- Wynoście się stąd! Nabil stanie w obronie swojego brata i zapewni sąsiadów, że Fayad niczego złego nie zrobił, jednak nikt mu nie uwierzy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: