SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena napadnięta w lesie! Syryjczyk Fayad oskarżony o gwałt - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena napadnięta w lesie! Syryjczyk Fayad oskarżony o gwałt - ZWIASTUN

08.10.2016, godz. 10:30
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Fayad (Amin Bensalem) foto:

Sceny jak z horroru w serialu "Barwy szczęścia"! Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) i Basem (Alaa Gomaa) zagrażają kobietom na Zacisznej|? W 1513 odcinku "Barw szczęścia" jeden z nich obroni Bożenę (Marieta Żukowska) przed gwałcicielem Maniewskim (Dariusz Toczek), ale to właśnie on zostanie oskarżony o próbę gwałtu! Mieszkańcy osiedla otoczą dom Basi (Sławomira Łozińska) i będą gotowi zlinczować Syryjczyków. Dopiero atak na Kasię (Katarzyna Glinka) uświadomi wszystkim, że niebezpieczeństwo stwarza ktoś inny. Uchodźcy postanowią jednak uciec z Polski, by nie narażać się na podobne nieporozumienia w przyszłości.

"Barwy szczęścia" odcinek 1513 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Syryjczycy, który zatrzymali się w domu Basi od początku budzą grozę w mieszkańcach osiedla na Zacisznej. Uchodźcy nie należą jednak do bandytów. Niedługo los obróci się przeciwko nim, gdy w okolicy zacznie grasować gwałciciel.

Zobacz: Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska byłą dziewczyną Borysa Grzelaka

W 1513 odcinku "Barw szczęścia" Maniewski atakuje spacerującą w lasku Bożenę. Świadkiem zdarzenia jest Fayad, który płoszy napastnika. Niestety omyłkowo to on zostaje wzięty za gwałciciela i zatrzymany przez policję.

Po aresztowaniu Fayada w 1514 odcinku "Barw szczęścia" mieszkańcy osiedla są przekonani, że Syryjczycy zagrażają wszystkim kobietom w okolicy. Otaczają dom Basi, a na czele tłumu stoją Borys (Jakub Wieczorek). Kiedy Nabil i Basem wychodzą na próg i próbują wyjaśnić sąsiadom, że ich brat jest niewinny, omal nie dochodzi do linczu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klątwa nad Klarą i Hubertem! Choroba ich dziecka to dopiero początek nieszczęść

Niedługo później  nieudanej napaści na Kasię Maniewski zostaje aresztowany, a oczyszczony z zarzutów Fayad wraca do domu. Po ostatnich wydarzeniach, do których doszło na Zacisznej, Syryjczyk i jego brat czują się na osiedlu jak intruzi. Rozważają wyjazd do Niemiec.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: