SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Borys oświadczy się Aldonie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Borys oświadczy się Aldonie - ZDJĘCIA

06.10.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia. Borys (Jakub Wieczorek), Aldona (Elżbieta Romanowska)
Barwy szczęścia. Borys (Jakub Wieczorek), Aldona (Elżbieta Romanowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ale ten Borys Grzelak (Jakub Wieczorek) z serialu "Barwy szczęścia" jest kochliwy. Wystarczyło mu kilka spotkań ze swoją dawną dziewczyną Aldoną (Elżbieta Romanowska), by zupełnie stracił dla niej głowę. Do tego stopnia, że w 1510 odcinku "Barw szczęścia" pojedzie do niej na wieś z pierścionkiem zaręczonowym i się oświadczy. Co odpowie Aldona? Czy zgodzi się zostać żoną Borysa?

"Barwy szczęścia" odcinek 1510 - piątek, 7.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Uczucie, które przed laty łączyło Borysa i Aldonę z "Barw szczęścia" wybuchło z nową siłą, gdy znów się spotkali. Po zaledwie dwóch randkach młody Grzelak będzie pewny, że dawna dziewczyna jest miłościa jego życia. A jeszcze nie tak dawno świata nie widział poza Grażyną (Ewa Konstancja Bułhak), a później Bożeną (Marieta Żukowska).

Patrz: Barwy szczęścia. Angela zakocha się w Kajtku i odbije go Oliwce?

W 1510 odcinku "Barw szczęścia" z kolei Borys nie będzie mógł się doczekać kolejnego spotkania z Aldoną. Basia (Sławomira Łozińska) i Zenek (Jan Pęczek) spróbują wytłumaczyć mu, że nie powinien się spieszyć, że jest w gorącej wodzie kąpany. Ale Borys będzie gotowy na przeprowadzkę na wieś i dalsze zmiany w swoim życiu.

Młody Grzelak czuje bowiem, że przy Aldonie wreszcie znajdzie szczęście. I nie przeszkadza mu nawet to, że jego ukochana ma nastoletniego syna Aleksa (Hubert Wiatrowski). Jest gotów nawet być dla niego ojcem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji


W końcu podejmie ważną decyzję. Wróci na wieś z pierścionkiem zaręczynowym i poprosi ukochaną o rękę. - Nie mogę przestać o tobie myśleć Aldonka. Nigdy, nigdzie nie było mi tak dobrze jak tutaj z tobą.
- Oczywiście, miałeś wikt, opierunek, świeże powietrze... - Aldona szybko ostudzi jego zachwyt.
- Przecież wiesz o co mi chodzi. Oszalałem na twoim punkcie… Czy zostaniesz moją żoną?

Reakcja kobiety będzie natychmiastowa. - Ty naprawdę oszalałeś! Co ty robisz? Źle mnie zrozumiałeś... Nie widzieliśmy się tyle lat, a ty mi z pierścionkiem jakimś wyjeżdżasz? To za szybko. Borys ja mam syn, on tutaj też ma coś do powiedzenia. Lubię cię, nawet bardzo, ale na takie rzeczy trzeba czasu... - odpowie i nie zgodzi się przyjąć jego oświadczyn.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: