SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta przez Piotra znów zacznie pić?

Barwy szczęścia. Marta przez Piotra znów zacznie pić?

06.10.2016, godz. 07:45
Barwy szczęścia odc. 1509. Kasia (Katarzyna Glinka), Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1509. Kasia (Katarzyna Glinka), Marta (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Jak ciężko Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) z serialu "Barwy szczęścia" znosi fakt, że przez Piotra (Piotr Jankowski) oddala się od niej ukochana córka Ewa (Gabriela Ziembicka) wiedzą wszyscy jej bliscy. Zły stan psychiczny Marty może znów skończyć się ucieczką w alkoholowy nałóg. A tego, w 1509 odcinku "Barw szczęścia", zacznie się obawiać jej mąż, Artur Chowański (Jacek Rozenek). Czy Marta, ze strachu, że straci Ewunię, znów zacznie pić?

"Barwy szczęścia" odcinek 1509 - czwartek, 6.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od chwili gdy Ewunia z "Barw szczęścia" dowiedziała się, że Marta nie jest jej biologiczną mamą, Walawska żyje w ciągłym lęku, że były mąż odbierze jej miłość córeczki. Niestety fatalnie odbija się to na jej stanie psychicznym. Z każdym dniem Marta coraz bardziej zadręcza się myślą, że były mąż odbierze jej ukochane dziecko.

Patrz: Barwy szczęścia. Angela zakocha się w Kajtku i odbije go Oliwce?

W 1509 odcinku "Barw szczęścia" przygnębienie Marty to tego stopnia zaniepokoi Artura, że Chowański poprosi o pomoc jej najbliższą przyjaciółkę, Kasię Górkę (Katarzyna Glinka). Mąż Marty będzie się martwił, że ukochana wróci do alkoholowego nałogu. - Cieszę się, że będziesz blisko. Ze względu na Martę. Trochę się o nią boję, że może znowu...

-
Że może wrócić do nałogu? Nie, na pewno nie. Znam Martę bardzo dobrze. Jak raz coś postanowi, to w życiu się z tego nie wycofa - zapewni go Kasia.

Podczas szczerej rozmowy z przyjaciółką Kasia dostrzeże łzy w jej oczach. Marta załamie się, że Piotr na dwa miesiące zabierze Ewunię do Londynu. - Kasia tak się boję. Czuję, jakby ktoś mi serce wyrywał. Nie wytrzymam bez niej. Poza tym wydaje mi się, że ona przestaje mnie kochać...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji

Kasia postara się ją pocieszyć, tak żeby żadne głupie myśli nie przychodzi jej do głowy. - Co ty mówisz? Zwariowałeś! Czy ona kiedykolwiek ci to powiedziała? To wszystko dzieje się w twojej głowie. Im bardziej się będziesz nakręcać, tym będzie gorzej. Ewa cię potrzebuje teraz. Wydaje mi się, że dobrze, że się dowiedziała. Na pewno jest w tym wszystkim zagubiona, Piotr nie powinien tego tak załatwiać. Ale ty jesteś jej matką. To jest fakt!
- Wiem, masz rację... - powie coraz bardziej zrozpaczona Marta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: