SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz Sadowski porwany przez bandytów Romana Berga. Zabiją go?

Barwy szczęścia. Łukasz Sadowski porwany przez bandytów Romana Berga. Zabiją go?

04.10.2016, godz. 20:34
Barwy szczęścia odc 1507 Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc 1507 Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Niebezpieczna rozgrywka w "M jak miłość"! Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) i Kasia Górka (Katarzyna Glinka) wpadną w poważne tarapaty. Roman Berg (Cezary Żak), alfons i morderca prostytutek zrobi wszystko, by zmusić dziennikarza do milczenia. W 1507 odcinku "Barw szczęścia" bandyci Berga porwą Łukasza i będą go więzić w agencji towarzyskiej gdzie nakręcą z nim kompromitujący film. Co będzie z Łukaszem? Czy uwolni się z pułapki Berga i przeżyje?

"Barwy szczęścia" odcinek 1507 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Śledztwo Łukasza z "Barw szczęścia" w sprawie Berga powoli robi się coraz bardziej niebezpieczne. Sadowski poradzi Kasi, by była ostrożna. W 1506 odcinku "Barw szczęścia" do klubu prowadzonego przez Górkę zapisze się młoda Eunika. Klientka koniecznie będzie chciała trenować z właścicielką fitnessu.

Patrz: Barwy szczęścia. Bożena zgwałcona przez Syryjczyka?

Kasię zaczną dręczyć złe przeczucia. Dlatego też poprosi Łukasza, by zrezygnował ze sprawy Berga.- Łukasz ja się boje, może trzeba się wycofać? Przecież wiesz, że ten człowiek jest zdolny do wszystkiego. Wiesz o tym dobrze!Tymczasem wydawca zażąda mocnych dowodów przeciwko nieuczciwemu biznesmenowi. Sadowski ponownie spotka się z bandytą. Będzie liczył na to, że uda mu się sprowokować Berga i zdobyć obciążający go materiał. W 1507 odcinku "Barw szczęścia" po spotkaniu z przestępcą zostanie jednak napadnięty przez jego ludzi, siłą wciągnięty do samochodu i porwany.

Zobacz: Barwy szczęścia. Sebastian ma córkę! Angela zniszczy związek Magdy i Sebastiana?


Po brutalnym porwaniu Łukasz będzie więziony w agencji towarzyskiej, gdzie bandyci odurzą go alkoholem i narkotykami. Poza tym nakręcą kompromitujący film z Sadowskim w roli głównej. W tym czasie, w 1508 odcinku "Barw szczęścia" Kasię zaatakuje Eunika - dziewczyna, która na polecenie Berga udawała klientkę klubu. Górka będzie przetrzymywana w klubie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: