SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Sebastian ma córkę! Angela zniszczy związek Magdy i Sebastiana?

Barwy szczęścia. Sebastian ma córkę! Angela zniszczy związek Magdy i Sebastiana?

01.10.2016, godz. 09:45
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Tragiczna wiadomość w serialu "Barwy szczęścia" zmieni życiowe plany Magdy (Honorata Witańska) i Sebastiana (Kacper Krupski). Zakochani są już gotowi na ślub, ale w 1506 odcinku "Barwy szczęścia" okazuje się, że na razie muszą z niego zrezygnować. Sebastian dowiaduje się, że po śmierci byłej żony Basi musi zająć się ich nastoletnią córką. Kilka dni później Angela (Helena Englert – córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta) zamieszka z ojcem… I poważnie namiesza w życiu narzeczonych.

"Barwy szczęścia" odcinek 1506 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Magda i Sebastian z "Barw szczęścia" zaręczyli się i planują wspólną przyszłość. Kowalski próbuje namówić Zwoleńską, by w końcu wzięli ślub. Jednak ona ma pewnewątpliwości. - O co chodzi, Magda? Czego się boisz?

- Po prostu... To, co jest między nami, jest cudowne. I nie chcę tego zepsuć! Ludzie się pobierają, potem przestają się wobec siebie starać, obojętnieją... A w końcu nie mogą się nawet godnie rozstać, bo są w pułapce... Nie chcę tego dla nas! - przyznaje Magda.

Patrz: Barwy szczęścia. Bożena zgwałcona przez Syryjczyka?Pomimo rozterek Magda zgadza się w końcu zostać żoną Sebastiana, a nawet zaczyna snuć plany rodzicielskie. Tymczasem w 1506 odcinku "Barw szczęścia" Kowalski dostaje dramatyczną wiadomość z Kanady – jego była żona zginęła w wypadku samochodowym.

Wygląda na to, że Sebastian będzie musiał zaopiekować się swoją nastoletnią córką – Angelą, z którą do tej pory nie utrzymywał. Sebastian jest w szoku. I z początku wyznaje swojej matce Elizie (w tej roli Danuta Kowalska, po raz pierwszy w serialu), że że wcale nie chce sprowadzić Angeli do Polski.

Zobacz: Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska byłą dziewczyną Borysa Grzelaka

- Przecież to jakiś absurd! Baśka wyjechała, kiedy Angela miała dwa lata... Specjalnie uciekła aż do Kanady, żeby odciąć mnie od dziecka! Mam zostać ojcem prawie dorosłej dziewczyny?! Nic z tego! Nie mam zamiaru zmieniać dla niej całego swojego życia! - stwierdza Sebastian.

Jednak kilka dni później Angela zjawia się w mieszkaniu Sebastiana. W 1509 odcinku "Barw szczęścia" Magda poznaje córkę narzeczonego. I ma żal do niego, że nic jej nie powiedział. Kowalski chce się zbliżyć się do nastolatki, lecz Angela studzi jego zapał. Mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i zamierza jak najszybciej wrócić do dawnego życia w Kanadzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: