SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Natalia trafi do więzienia za pomoc Oliwierowi

Barwy szczęścia. Natalia trafi do więzienia za pomoc Oliwierowi

26.09.2016, godz. 16:45
Barwy szczęścia odc. 1499. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia odc. 1499. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Natalia (Maria Dejmek) pomogła Oliwierowi (Mikołaj Krawczyk) w uciecze przed policją, a teraz może przepłacić to wolnością. W 1505 odcinku "Barw szczęścia" w mieszkaniu Zwoleńskiej zjawi się policja. Dziewczyna przyzna się do pomocy Jakubczykowi, ale cały czas będzie wierzyć w jego niewinność. Czy w "Barwach szczęścia" Oliwier faktycznie dopuścił się przestępstw finansowych wyłudzając VAT? Jeśli tak, to pójdzie siedzieć, ale Natalia też nie ucieknie więzienia...

"Barwy szczęścia" odcinek 1505 - piątek, 30.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Oliwier został oskarżony o oszustwa finansowe. Prawnik miał oszukiwać na podatku VAT, ale on sam uważa, że padł ofiarą spisku swojej byłej żony i dawnego kolegi, policjanta Damiana, którzy wrabiają go w przestępstwo.

Zobacz: Barwy szczęścia. Natalia pomoże oszustowi Oliwierowi w ucieczce przed policją

Natalia była w szoku, gdy na jaw wyszły zarzuty, którymi jej ukochany jest obciążony. Kobieta jednak wierzy w jego niewinność. W 1499 odcinku "Barw szczęścia" stanęła po jego stronie i pomogła mu zorganizować ucieczkę z kraju. Wtedy chyba nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji...

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Zwoleńska ostro pokłóci się z Klemensem (Sebastian Perdek) i Magdą (Honorata Witańska), którzy uznają, że jest naiwna i niepotrzebnie naraża dla Oliwiera swoją karierę. A w końcu do jej mieszkania zapuka policja… Czy śledczy odkryją, że prawniczka pomogła ukochanemu w ucieczce z kraju? I Natalia trafi do więzienia?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

W 1505 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zawiadamia Magdę i Małgorzatę (Aleksandra Biedrzyńska), że Oliwier został zatrzymany, a ona przyznała się na przesłuchaniu, że pomagała mu w zorganizowaniu ucieczki. Wciąż jest jednak pewna, że ukochany zostanie oczyszczony z zarzutów. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: