SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Cezary Żak alfonsem i mordercą prostytutek! To on zabił Stellę i będzie polował na Łukasza

Barwy szczęścia. Cezary Żak alfonsem i mordercą prostytutek! To on zabił Stellę i będzie polował na Łukasza

29.09.2016, godz. 07:45
Barwy szczęścia, Berg (Cezary Żak), Stella (Edyta Herbuś), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia, Berg (Cezary Żak), Stella (Edyta Herbuś), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Cezary Żak dołączył do obsady serialu "Barwy szczęścia". Lubiany aktor wcieli się w rolę alfonsa i zadebiutuje w 1504 odcinku? "Barw szczęścia". Kim będzie Roman Berg i czy to on wyda wyrok śmierci na Stellę (Edyta Herbuś)? W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) będzie musiał doprowadzić do końca niebezpieczną sprawę, którą podsunęła mu żądna zemsty prostytutka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1504 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Do obsady "Barw szczęścia" dołączył Cezary Żak, tym razem w roli czarnego charakteru! Popularny aktor zagra Romana Berga – biznesmena, który oficjalnie prowadzi słynną galerię sztuki… a nieoficjalnie zajmuje się szantażem i morduje młode kobiety. Co wydarzy się, gdy na jego drodze stanie Łukasz Sadowski?

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

Ostatnio do Łukasza zgłosiła się Stella, która chce zemścić się na jednym ze swoich wpływowych klientów. Luksusowa "dama do towarzystwa" przekazała Sadowskiemu materiały dotyczące Berga i błagała o pomoc.

Okazuje się, że Roman robi ciemne interesy, jest zamieszany w prostytucję i wykorzystywanie młodych dziewczyn. Alfons i były partner zrozpaczonej Stelli przyzna się do prowadzenia ekskluzywnej agencji towarzyskiej?

W 1502 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz ukryje Stellę w rodzinnym domu. Nagra opowieść prostytutki, która ujawni, że Berg zajmuje się handlem żywym towarem. Będzie chciał, by kobieta powtórzyła wszystko na policji, ale ona nie uwierzy, że dostanie należytą ochronę.

Wkrótce bandyci, którzy tropią Stellę, namierzą jej kryjówkę. Kilkanaście godzin później, gdy Stella wyjdzie z domu na krótki spacer, zostanie potrącona przez rozpędzone auto... Śmierć Stelli nie będzie tylko nieszczęśliwym wypadkiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia Górka zaatakowana przez gwałciciela Maniewskiego

Już w 1504 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz umówi się z Bergiem na spotkanie pod pretekstem przeprowadzenia wywiadu o działalności charytatywnej biznesmena. Gdy dziennikarz wspomni Stellę, rozmowa szybko się skończy, a Berg zaczynie grozić Sadowskiemu.

Biznesmen będzie wiedział, że to właśnie Łukaszowi Stella o wszystkim opowiedziała. Jego groźby spowodują, że przerażony dziennikarz będzie błagał Kasię (Katarzyna Glinka), by na siebie uważała. Nie obejdzie się bez porwania i przetrzymywania w agencji towarzyskiej, ale o tym później...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: