SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz na policji po śmierci Stelli. Śledztwo Łukasza w sprawie zabójstwa prostytutki

Barwy szczęścia. Łukasz na policji po śmierci Stelli. Śledztwo Łukasza w sprawie zabójstwa prostytutki

28.09.2016, godz. 15:30
Barwy szczęścia odc 1503 wypadek Stella (Edyta Herbuś)
Barwy szczęścia odc 1503 wypadek Stella (Edyta Herbuś) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Stella (Edyta Herbuś) z serialu "Barwy szczęścia" zginęła, bo chciała pogrążyć swojego alfonsa, Romana Berga (Cezary Żak). W 1503 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zobaczy karetkę na sygnale przed domem swoich rodziców w Otwocku gdzie doszło do wypadku. Sadowski przybędzie w momencie, kiedy ratownicy stwierdzą zgon Stelli, której prawdziwe nazwisko brzmi Stanisława Cieplak. Prowadzący śledztwo policjant zabierze go radiowozem na komisariat w celu złożenia zeznań. Co go czeka na miejscu? Czy Łukasz zdoła wykazać, że śmierć Stelli to było zabójstwo na zlecenie Berga?

"Barwy szczęścia" odcinek 1503 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Łukasz będzie jechał samochodem, kiedy w 1503 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy zamieszanie przy drodze i stojącą karetkę. Z daleka rozpozna postać leżącą na jezdni. Natychmiast zatrzyma auto i podbiegnie do akcji, którą będą przeprowadzać ratownicy.

Na ulicy będzie leżeć Stella. Nieprzytomna prostytutka została potrącona przez samochód. Sadowski załamie się, kiedy usłyszy informację wysłaną od jednego z ratowników. - Mamy zgon. Jeden z policjantów, którzy byli na miejscu przesłucha reportera, co będzie niewystarczające, więc funkcjonariusz uzna, że Łukasz powinien pojechać z nim radiowozem na przesłuchanie.

Zobacz: Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska byłą dziewczyną Borysa Grzelaka

Na komisariacie policjant nie potraktuje reportera poważnie. Stwierdzi, że Stella miała myśli samobójcze. - Ja wiem, że pana reportarze mają dużą oglądalność, ale ten materiał nie ma potencjału na sensację. Dziewczyna wtargnęła na jezdnię i zginęła na miejscu. Kierowca sam wezwał policję.

Dodatkowo w 1503 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Stella była uzależniona od kokainy i alkoholu, co dodatkowo utrudni Łukaszowi przekonanie policjantów, że to nie samobójstwo, lecz morderstwo.

- Ja wiem, że jest pan dobrym dziennikarzem śledczym, ale tym razem dał sie pan ponieść emocjom - powie policjant, który również zapyta się Sadowskiego, jak miałby na imię domniemany prześladowca prostytutki. Reporter, chociaż wie, postanowi skłamać i nie wyjawniać prawdy, po czym wróci do domu. Wykona telefon - Cześć, to ja. Mam mocny temat. Dwie dziewczyny nie żyją, jedna jest oszpecona. Wchodzisz w to?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Natalia trafi do więzienia za pomoc Oliwierowi

Wieczorem przy rozmowie z Kasią (Katarzyna Glinka) w 1503 odcinku serialu "Barwy szczęścia" powie jej o tych wydarzeniach. - Nie bój się, nie chcę nas narażać, więc nie będę w to wchodził - powie swojej kobiecie.

- Ale przecież ty już w tym siedzisz. I to po uszy. Powiedz mi, ty na prawdę chcesz odpuścić? - tutaj nastąpi nagły zwrot akcji. Broniąca rodziny Kasia zaproponuje, żeby Łukasz spotkał się z Bergiem, coć już chciał porzucić tą sprawę.

Tym razem uzna, że jej ukochany powinien kontynuować śledztwo w tej sprawie - Zrobisz coś bardzo ważnego. A ja będę cię w tym wspierać...  Sadowski odpowie tylko. - Kocham cię Kasiu...

Jak dalej potoczą się sprawy po 1503 odcinku "Barw szczęścia"? Czy Kasia popełnia błąd zgadzając się na kontynuację reportarzu przez który cała rodzina może zginąć? Łukasz musi przekonać policję, że ma rację i to nie było samobójstwo. Jednak najpierw musi zebrać odpowiednie dowody.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: