SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Śmierć Stelli. Prostytutka zginie w wypadku

Barwy szczęścia. Śmierć Stelli. Prostytutka zginie w wypadku

27.09.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odciek 1502, Stella (Edyta Herbuś)
Barwy szczęścia odciek 1502, Stella (Edyta Herbuś) foto:

Stella (Edyta Herbuś) z serialu "Barwy szczęścia" umrze, bo alfons Roman Berg (Cezary Żak) wyda na nią wyrok śmierci! Prostytutka i była kochanka handlarza ludzkim ciałem postanowiła opowiedzieć Łukaszowi (Michał Rolnicki) historię Romana, a teraz przepłaci to życiem. W 1502 odcinku "Barw szczęścia" ludzie "biznesmena" namierzą kryjówkę Stelli i zabiją ją! Informatorka Sadowskiego umrze pod kołami samochodu. To da dziennikarzowi do myślenia? Teraz Łukasz i rodzina będą w niebezpieczeństwie!

"Barwy szczęścia" odcinek 1502 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Stella zgłosiła się do Łukasza, bo chciała zemścić się na swoim dawnym kochanku i alfonsie. Czy Roman Berg zapłaci za prowadzenie nielegalnej agencji? Biznesmen zajmował się sprzedażą młodych dziewczyn bogatym klientom, a jedna z prostytutek chciała ujawnić jego tajemnicę w mediach.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

W 1502 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz ukryje Stellę w rodzinnym domu. Nagra opowieść prostytutki, która ujawni, że Berg zajmuje się handlem żywym towarem. Będzie chciał, by kobieta powtórzyła wszystko na policji, ale ona nie uwierzy, że dostanie należytą ochronę. 

Wkrótce bandyci, którzy tropią Stellę, namierzą jej kryjówkę. Kilkanaście godzin później, gdy Stella wyjdzie z domu na krótki spacer, zostanie potrącona przez rozpędzone auto... Śmierć Stelli nie będzie tylko nieszczęśliwym wypadkiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia Górka zaatakowana przez gwałciciela Maniewskiego

Roman Berg domyśli się, że była kochanka próbuje go zdemaskować i to właśnie on wydał na nią wyrok śmierci. Łukasza to tylko utwierdzi w przekonaniu, że ma do czynienia z niebezpiecznym człowiekiem, ale czy zda sobie sprawę, że teraz on i Kasia (Katarzyna Glinka) są w śmiertelnej pułapce?

Wkrótce, w 1504 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski umówi się z Bergiem na wywiad, ale gdy biznesmen zorientuje się, że dziennikarz znał Stellę zacznie mu grozić. Łukasz od razu zadzwoni do Kasi i poprosi ją, by uważała na siebie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: