SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta straci dziecko? Piotr odbierze Marcie córkę Ewę

Barwy szczęścia. Marta straci dziecko? Piotr odbierze Marcie córkę Ewę

26.09.2016, godz. 10:44
Barwy szczęścia odc. 1501. Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1501. Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Najczarniejszy koszmar Marty (Katarzyna Zielińska) z serialu "Barwy szczęścia" właśnie się ziścił! Ewa (Gabriela Ziembicka) już wie, że nie jest biologiczną córką Marty. Podczas wyjazdu do Londynu Piotr Walawski (Piotr Jankowski) powiedział dziewczynce prawdę. W 1501 odcinku "Barw szczęścia" Marta będzie się bała jak ta wiedza wpłynie na Ewunię. Poza tym nie będzie wiedziała co tak naprawdę planuje Piotr. Matczyna intuicja podpowie jej, że były mąż spróbuje odebrać jej dziecko!

"Barwy szczęścia" odcinek 1501 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Jak daleko posunie się Piotr z "Barw szczęścia" w walce o Ewunię? Taki drań jak Walawski jest zdolny do wszystkiego i Marta doskonale o tym wie. W największych koszmarach nie śniła jednak, że za jej plecami Piotr wyjawi Ewie prawdę o tym, że Marta nie jest jej biologiczną mamą, że była nią zmarła Ewelina (Teresa Dzielska). Piotr wykorzystał jednak wspólny wyjazd z Ewą do Londynu do tego, by zadać Marcie potężny cios...

Patrz: Barwy szczęścia. Cezary Żak alfonsem i mordercą prostytutek! To on zabije Stellę

W 1501 odcinku "Barw szczęścia" Marta będzie coraz bardziej martwić się o córkę i jednocześnie starać się z nią na ten temat rozmawiać. Wkrótce dojdzie do ostrej wymiany zdań między Martą i Piotrem... Walawska wytoczy przeciwko byłemu mężowi poważne oskarżenia. Zarzuci mu, że powiedział Ewie prawdę za jej plecami specjalnie po to, żeby dziewczynka się od niej odwróciła.

- Powinieneś był to ze mną uzgodnić! Poza tym, powiedziałeś Ewie, że nie jestem jej mamą! Nie urodziłam Ewy, ale jestem jej prawdziwą mamą! I nie waż się twierdzić inaczej. Namieszałeś Ewie w głowie! - Marta z trudem będzie panować nad emocjami. - Powiedziałem jej prawdę, to wszystko! Może to dla ciebie niewygodne, ale jak długo można żyć w kłamstwie? Ewa ma prawo wiedzieć... - zacznie bronić się Piotr.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska pierwszą miłością Borysa. Aldona znów go w sobie rozkochaW końcu Walawska wybuchnie. Oskarży byłego męża o zdradę! - O jaką prawdę ci chodzi? Że mnie zdradzałeś?! Że nie kochałeś Eweliny? Że na początku nie chciałeś waszego dziecka i nie zamierzałeś go wychowywać?
- To są sprawy dorosłych i w gruncie rzeczy Ewy to nie dotyczy!
- Jesteś takim hipokrytą... Używasz wielkich słów tylko po to, żeby ranić albo osiągnąć jakieś swoje cele... Nie wiem, czym się kierujesz, ale na pewno nie dbasz o dobro Ewy! O co ci właściwie chodzi? Chcesz zniechęcić do mnie Ewę? Chcesz nas rozdzielić?

Walawski od razu odeprze atak Marty. To on będzie górą w tym starciu, bo dzięki temu, że jest biologicznym ojcem Ewy ma przewagę nad byłą żoną. - Daj mi już spokój! Nie muszę się przed tobą tłumaczyć! Jestem ojcem i mam takie same prawa jak ty!

- Nie wiem, co planujesz, Piotr... ale ostrzegam cię. Nie pozwolę ci odebrać sobie Ewy! -
Marta ostrzeże Piotra, że nigdy nie pozwoli na to, by rozdzielić ją z córeczką. Ale znając Walawskiego nie cofnie się przed niczym,  by tak właśnie się stało. I wkrótce zada Marcie kolejny cios...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: