SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Waleria we łzach na ślubie ze Stefanem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Waleria we łzach na ślubie ze Stefanem - ZDJĘCIA

21.09.2016, godz. 15:45
Barwy szczęścia odc. 1500. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odc. 1500. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wzruszające sceny w serialu "Barwy szczęścia" podczas ślubu Walerii (Ewa Ziętek) i Stefana (Krzysztof Kiersznowski). W 1500 odcinku "Barw szczęścia" zakochani wezmą w końcu ślub, który odkładali od dwóch lat. To będzie wyjątkowa chwili w ich życiu gdy w kościele wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej. Pod wpływem silnych emocji Waleria zaleje się łzami, ale będą to łzy szczęścia. Zobaczcie zdjecia ze ślubu i wesela Walerii i Stefana z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1500 - piątek, 23.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Waleria i Stefan z "Barw szczęścia" wreszcie powiedzą "tak"! Zanim to jednak nastąpi i ślub zakochanych dojdzie do skutku, pojawią się niespodziewane komplikacje. W 1500 odcinku "Barw szczęścia" w dniu uroczystości panna młoda będzie chciała wszystko odwołać! Dlaczego? Bo dostanie list od swojego syna Bartka (Bartosz Gelner) z informacją, że chłopak nie może przyjechać do Polski.

Waleria załamie się i wybuchnie płaczem... Stefan straci cierpliwość do narzeczonej. I niemal zmusi ją, żeby wzięła się w garść. W końcu nie tak dawno sama mówiła, że muszą się pobrać jak najszybciej, bo nie wiadomo co przyniesie im los, co jeszcze złego wydarzy się w ich życiu.

Patrz: Barwy szczęścia. Łukasz zaprzyjaźni się z prostytutką Stellą - ZWIASTUN

W pewnej chwili Górka dojdzie do wniosku, że Koszykowa wcale nie chce wyjść za niego za mąż. - Może to o czymś świadczy? Może los próbuje dać nam coś do zrozumienia? Zastanów się dobrze, czy w ogóle tego ślubu. Dzięki Kasi (Katarzyna Glinka), która skontaktuje się z Bartkiem, panna młoda zmieni jednak zdanie.

Na ślubie Walerii i Stefana w  "Barwach szczęścia" nie zabraknie ich przyjaciół z Zacisznej. Wśród góści będą m.in. Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski), Marta (Katarzyna Zielińska) i Artur Chowański (Jacek Rozenek) oraz rodzeństwo Pyrków.

Marta spotka przed kościołem Marka (Marcin  Pechuć). Pewna, że przyjaciel w końcu otrząsnął się po utracie żony Marii (Izabela Kuna). Wciąż załamany Złoty wyzna jednak, że na uroczystości go nie będzie. - Tylko przechodziłem obok… Przypomniałem sobie, jak braliśmy tu ślub z Marysią...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

Waleria otrze w końcu łzy i stanie u boku ukochanego przed ołtarzem… Wypowiadając słowa przysięgi małżeńskiej wzruszu się jednak do tego stopnia, że znów zacznie płakać. Tym razem jednak ze szczęścia.

Po ceremonii w kościele Stefan porwie Walerię do tańca w rytm muzyki granej przez orkiestrę strażacką. Zaraz potem odbędzie się przyjęcie weselne w "Feel Good" z tradycyjnymi oczepinami, podczas których Kasia złapie bukiet panny młodej… Wygląda na to, że wkrótce w "Barwach szczęścia" widzowie zobaczą ślub Kasi i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: