SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Natalia pomoże oszustowi Oliwierowi w ucieczce przed policją

Barwy szczęścia. Natalia pomoże oszustowi Oliwierowi w ucieczce przed policją

22.09.2016, godz. 10:46
Barwy szczęścia odc. 1499. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia odc. 1499. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Afera kryminalna w serialu "Barwy szczęścia" z udziałem Oliwiera Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk) może się źle skończyć dla prawnika! Policja ma bowiem mocne dowody na to, że Oliwier oszukiwał na podatku VAT. Uciekł przed policją kiedy usłyszał zarzut malwersacji finansowych. W 1499 odcinku "Barw szczęścia" poszukiwany Jakubczyk poprosi o pomoc swoją dziewczynę, Natalię Zwoleńską (Maria Dejmek). Czy także ją wplącze w swój konflikt z prawem?

"Barwy szczęścia" odcinek 1499 - czwartek, 22.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Czy Oliwer z "Barw szczęścia" jest oszustem? A może padł ofiarą spisku swojej byłej żony i dawnego kolegi, policjanta Damiana (Mateusz Baran)? Natalia była w szoku gdy dowiedziała się od policji, że ich kancelaria porad prawnych w Konstancinie mogła być pralnią brudnych pieniędzy, które Oliwier próbował ukryć przed urzędem skarbowym.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria we łzach na ślubie ze Stefanem - ZDJĘCIA

Ucieczka Oliwiera przed policją będzie szokiem dla Natalii, która nie będzie wiedziała już co myśleć i czy powinna wierzyć w niewinność ukochanego. W najczarniejszych koszmarach nie śniła bowiem, że Oliwier może być przestępcą. W 1499 odcinku "Barw szczęścia" do jej mieszkania wkroczy policja z nakazem przeszukania.

W tym samym czasie Zwoleńska dostanie od Oliwiera wiadomość z prośbą o spotkanie. Na szczęście uda jej się zgubić samochód śledczych i spotkać z Jakubczykiem. Choć będzie świadoma tego, że za pomoc uciekinierowi może także wplątać się w poważne problemy i tym samym zaprzepaścić swoją karierę prawniczki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

Co prawda Natalia nie uwierzy policji i stanie po stronie Oliwiera, ale poczuje się przez niego wykorzystana i okłamywana. - Rozmawiałam z Damianem! On nie ma żadnych wątpliwości, że ty… Jakubczyk od razu będzie chciał się wybielić przed ukochaną. - Odbiłem mu dziewczynę, która potem została moją żoną!

To właśnie na byłego przyjaciela zrzuci całą winę za swoje kłopoty. - Na wiele lat zerwaliśmy kontakty, potem mi wybaczył…. Przynajmniej tak myślałem, że mi wybaczył. Najwyraźniej postanowił mi jednak dokopać i się odegrać! Przecież on dobrze wie, że to była firma mojej żony, to ona oszukiwała na VAT-cie! O tym ci opowiedział? Odkryłem to już po naszym rozwodzie…

Oliwier będzie zarzekał się, że nie zgłosił sprawy na policję, bo nie chciał pogrążać swojej byłej żony, która zapewniała go, że skończy z oszustwami, a skradzione pieniądze przekaże na organizacje dobroczynne.
Załamana Natalia poradzi kochankowi, by jak najszybciej zgłosił się na policję, lecz on jej nie posłucha.

Moja żona zniszczyła nasze małżeństwo... Nie pozwolę, żeby teraz pociągnęła mnie za sobą! Muszę wyjechać i znaleźć bezpieczne schronienie, rozumiesz mnie? Potrzebny jest mi tylko nowy paszport… Pomożesz mi?

Co zrobi Natalia? Czy zgodzi się pomóc Oliwierowi i tym samym narazi się na podobne jak on kłopoty, za które może nawet trafić za kratki? O tym widzowie przekonają się w 1499 odcinku "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: