SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek Janicki chory na serce! Choroba przekreśli karierę piłkarza

Barwy szczęścia. Darek Janicki chory na serce! Choroba przekreśli karierę piłkarza

21.09.2016, godz. 18:30
Barwy szczęścia odc. 1408. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1408. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Choroba serca Darka (Andrzej Niemyt) z serialu "Barwy szczęścia" może na zawsze zniszczyć jego piłkarską karierę! Zawodnik drużyny Powiśle Warszawa jeszcze niedawno starał się o transfer do klubu w Hiszpanii. W 1499 odcinku "Barw szczęścia" Darek dostaje wyniki badań EKG, które przeprowadził lekarz zespołu. Wykazują one, że Janicki może być chory na serce.

"Barwy szczęścia" odcinek 1499 - czwartek, 22.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Darek Janicki z "Barw szczęścia" jest jednym z najlepszych piłkarzy Powiśla Warszawy, który ma szansę na wielką karierę. Jego plany stają jednak pod znakiem zapytania gdy w 1499 odcinku "Barw szczęścia" wzywa go na rozmowę dyrektor sportowy zespołu.

Patrz: Barwy szczęścia. Klara nie usunie ciąży! Urodzi nawet chore dziecko

- Wiedziałeś, że masz chore serce? Na testach wyszło, że masz nieprawidłowe EKG... Nie możemy tego zlekceważyć - ostrzega go, ale Darek tłumaczy, że jest zupełnie zdrowy a złe wyniki badań to skutek infekcji i przemęczenia. Dyrektor sportowy zaznacza jednak, że nie dopuści do tego, by piłkarz dostał zawału serca na boisku. Jeśli coś jest nie tak, to nie będzie mógł grać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Lincz na uchodźcach z Syrii. Fayad oskarżony o gwałt

Janicki zgłasza się na konsultację do kardiologa, który nie ma dla niego dobrych wieści. Wynik EKG jest identyczny z tym jaki zrobiono Darkowi w Hiszpanii. Piłkarz ma liczne pobudzenia nadkomorowe, więc trzeba mu wykonać holtera EKG, badanie diagnostuczne, który będzie rejestrowało pracę serca i wykaże na jaką chorobę cierpi Darek.

Kiedy piłkarz wraca do domu Władka (Przemysław Stippa) z holterem przyczepionym do klatki piersiowej jego ukochany jest przerażony. Darek uspokaja go jednak, że nie ma żadnej wady serca i nie ma żadnych powodów do zmartwień.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: