SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz zaprzyjaźni się z prostytutką Stellą - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Łukasz zaprzyjaźni się z prostytutką Stellą - ZWIASTUN

18.09.2016, godz. 20:15
Barwy szczęścia odcinek 1498, Łukasz (Michał Rolnicki), Stella (Edyta Herbuś)
Barwy szczęścia odcinek 1498, Łukasz (Michał Rolnicki), Stella (Edyta Herbuś) foto:

W 1498 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) pozna Stellę (Edyta Herbuś). Prostytutka żądna zemsty wyjawi dziennikarzowi informacje o jednym ze swoich klientów. Sadowski nawiąże z nią współpracę, bo będzie liczyć na świetny materiał do publikacji, ale to jedynie pogorszy jego relacje z Kasią (Katarzyna Glinka), a Stella umrze przez porachunki z gangsterami! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 1498 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1498 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz pozna tajemniczą Stellę… A do obsady „Barw szczęścia” dołączy kolejna gwiazda – pełna seksapilu Edyta Herbuś!

Patrz: Barwy szczęścia. Marek będzie miał romans z prawniczką Sylwią

Stella – luksusowa „dama do towarzystwa” - przekaże dziennikarzowi materiały dotyczące jednego ze swoich klientów, biznesmena Berga (Cezary Żak – pojawi się w serialu w odc. 1504). I poprosi Sadowskiego o pomoc... A Łukasz od razu otoczy ją opieką - licząc na to, że dzięki Stelli nakręci najważniejszy reportaż w swojej karierze. Jak zakończy się współpraca dziennikarza z nową „przyjaciółką”?

- Stella jest bardzo charakterna. Dziewczyna ciągle pakuje się w jakieś kłopoty. Z powodu złamanego serca postanawia się zemścić i ujawnić pewną kryminalną sprawę, co sprowadzi na nią gniew wpływowych i niebezpiecznych ludzi. W rezultacie zginie pod kołami samochodu i nie będzie to wypadek. Z pewnymi ludźmi po prostu się nie zadziera, a ona była zbyt odważna, co się dla niej tragicznie skończyło - zdradza "Super Expressowi" Edyta, która bardzo cieszy się z nowej, choć krótkiej roli w serialu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

Wiadomo niestety, że aktorka szybko pożegna się z obsadą "Barw szczęścia". Stella umrze w nowych odcinkach, a Łukasz będzie wściekły, że nie uratował jej przed zabójcą...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: