SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia Górka zaatakowana przez gwałciciela Maniewskiego

Barwy szczęścia. Kasia Górka zaatakowana przez gwałciciela Maniewskiego

20.09.2016, godz. 17:45
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Podczas akcji 1498 odcinka serialu "Barw szczęścia" Kasia Górka (Katarzyna Glinka) stanie w obliczu zagrożenia! Na osiedlu na Zacisznej zaczepi ją nieznany jej mężczyzna, którym okaże Maniewski (Dariusz Toczek), gwałciciel z Otwocka od niedawna przebywający na wolności. Wszystko to stanie się na oczach Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), który jakiś czas temu badał sprawę przestępcy i naraził się Maniewskiemu. Czy kryminalista spełni swoje groźby i skrzywdzi Kasię?

"Barwy szczęścia" odcinek 1498 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Jak zareaguje Łukasz (Michał Rolnicki) na widok swojej ukochanej w towarzystwie bestialskiego mordercy i gwałciciela z Otwocka? W 1498 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) spotka byłego skazańca Maniewskiego (Dariusz Toczek) na osiedlu. Mężczyzna zaczepi ją i rozpocznie rozmowę. Czy będzie chciał zrealizować groźby, które wcześniej rzucał pod adresem jej narzeczonego?

Zobacz: Barwy szczęścia. Dramat Klary. Jej dziecko jest chore na zespół Downa?

Wcześniejszy kontakt dziennikarza i Maniewskiego, w 1477 odcinku "Barw szczęścia", już od samego początku nie był przyjemny. Pomimo ryzyka Łukasz podjął się niebezpiecznego zadania - przeprowadzenia reportażu o gwałcicielu, który po 10 latach wyszedł z więzienia. Kiedy w końcu stanęli twarzą w twarz, kryminalista zareagował agresją. - Słuchaj przestań węszyć, bo cię załatwię... I twoją rodzinę też! - zagroził dziennikarzowi.

Reporter opuścił dom Maniewskiego, lecz kontaktował się również z jego matką, która zresztą uważała, że jej syn jest niewinny. Prosiła Sadowskiego, żeby udowodnił niewinność jej syna. Zachowanie gwałciciela przeczyło jednak słowom jego matki. Czy to przez wścibskość Łukasza bezwzględny kryminalista zaczepi Kasię?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Łukasz zaprzyjaźni się z prostytutką Stellą - ZWIASTUN

Kasia dowie się, kim był dziwny mężczyzna spotkany na osiedlu. Będzie miała żal do Łukasza, że nie ostrzegł jej przed potencjalnym niebezpieczeństwem i stworzył zagrożenie dla niej i ich syna Ksawcia (Bastian Węglewski). Jakie kroki podejmie Górka, żeby obronić siebie i dziecko? Zobaczymy w 1498 odcinku "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: