SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwier oszustem! Ucieknie przed policją, by nie trafić za kratki

Barwy szczęścia. Oliwier oszustem! Ucieknie przed policją, by nie trafić za kratki

20.09.2016, godz. 08:00
Barwy szczęścia odc. 1497. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Klemens (Sebastian Perdek)
Barwy szczęścia odc. 1497. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Klemens (Sebastian Perdek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk) z serialu "Barwy szczęścia" jest przestępcą, który ukrywa swoją kryminalną przeszłość pod wizerunkiem prawnika? Wszystko wskazuje na to, że Oliwier nie jest tym, za kogo się podaje. Prawda wyjdzie na jaw w 1497 odcinku "Barw szczęścia" gdy do kancelarii Jakbczyka, Natalii (Maria Dejmek) i Klemensa (Sebastian Perdek) wkroczy policja z nakazem aresztowania Oliwiera pod zarzutem prania brudnych pieniędzy. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1497 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Co Oliwier z "Barw szczęścia" ukrywa przed Natalią i Klemensem? Dlaczego nie powiedział wspólnikom z kancelarii o swoich problemach z prawem? I jak to możliwe, że aż do 1497 odcinka "Barw szczęścia" nie wydało się, że Jakubczyk oszustem?

Patrz: Barwy szczęścia. Łukasz zaprzyjaźni się z prostytutką Stellą - ZWIASTUN

Ciemna przeszłość Oliwiera ujrzy światło dzienne kiedy w biurze darmowych porad prawnych zjawi się policja z nakazem aresztowania Jakubczyka. - Który z panów to Oliwier Jakubczyk? Mamy polecenie zatrzymać pana z związku z podejrzeniem o popełnienie malwersacji finansowych! Tu jest nakaz... - funkcjonariusze z wydziału do spraw przestępczości gospodarczej nie zdołaja jednak zatrzymać prawnika, bo ten sprytnie ucieknie.

- To jakieś nieporozumienie. Przepraszam, klienta tylko odprowadzę i zaraz wrócę, wszystko wyjaśnimy - powie Oliwier i chwilę potem zamknie policjantów w swoim gabinecie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

Zaraz potem Natalia zostaje wezwana na przesłuchanie na posterunek. Od policjantów dowiaduje się, że kancelaria w Konstancinie może być pralnią brudnych pieniędzy. Zarówno Natalia jak i Klemens będą załamani perspektywą końca ich biznesu. Od znajomego policjanta Zwoleńska dowie się, że Oliwier i jego była żona, która też została aresztowana oszukiwali Urząd Skarbowy na podatku VAT.

Kilka dni po ucieczce Oliwiera, w 1499 odcinku "Barw szczęścia", Natalia dostanie od ukochanego wiadomość z prośbą o spotkanie. Zaraz potem do mieszkania Zwoleńskiej wkroczy policja z nakazem przeszukania. Natalii uda się zgubić samochód śledczych i spotkać z Jakubczykiem, którzy będzie przysięgał, że został niesłusznie oskarżony.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: