SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz odkupi od Agnieszki mieszkanie Kasi

Barwy szczęścia. Łukasz odkupi od Agnieszki mieszkanie Kasi

16.09.2016, godz. 07:50
Barwy szczęścia odc. 1495. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1495. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Bezczelność Agnieszki (Anna Dereszowska) z serialu "Barwy szczęścia" nie ma granic! Nie dość, że odebrała Kasi Górce (Katarzyna Glinka) mieszkanie i wyrzuciła ją do bruk, to teraz jeszcze próbuje dorobić się na nieszczęściu dawnej przyjaciółki. W 1495 odcinku "Barw szczęścia" Agnieszka planuje sprzedać mieszkanie. A kiedy Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) probuje się z nią targować, Walczak nie chce zejść niżej ceny, którą narzuciła. Po raz kolejny pokazuje jak podłą i zawistną jest kobietą.

"Barwy szczęścia" odcinek 1495 - piątek, 16.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" przez Agnieszkę stracili dach nad głową, a ich wszystkie życiowe plany legły w gruzach. Bez mieszkania nie mogą się pobrać. Nie wyobrażają sobie bowiem ślubu jesli nadal będą musieli mieszkać pod jednym dachem ze Stefanem (Krzysztof Kiersznowski) i Walerią (Ewa Ziętek) w rodzinnym domu Górków.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Dziecko Klary i Huberta urodzi się ciężko chore

W 1495 odcinku "Barw szczęścia" pojawia się szansa, by odzyskali dawne mieszkanie, bo Agnieszka właśnie je sprzedaje. Żąda jednak za lokal aż 350 tysięcy złotych! Ani Kasia ani Łukasz nie mają takich pieniędzy. W grę wchodzi tylko kredyt.

Sadowski postanawia zrobić narzeczonej niespodziankę i w tajemnicy odkupić od Walczak mieszkanie. Wie bowiem, że Kasia będzie szczęśliwa tylko wtedy jeśli wróci do swojego dawnego domu. Odwiedza więc Agnieszkę i składa jej swoją ofertę kupna. Myli się jednak, jeśli sądzi, że Walczak zgodzi się negocjować swoje twardo postawione warunki. Ich rozmowa nie przebiega miło.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria i Stefan po ślubie wyjadą do Norwegii do Bartka


- To tylko kwestia ceny... Jest za wysoka - stwierdza Łukasz po cichu licząc, że uda mu się coś utargować.
- Uczciwa cena rynkowa... - odpowiada chłodno Walczak.
- Skoro o uczciwości mowa… Nie nabyłaś mieszkania za rynkową cenę - Sadowski wypomina Agnieszce w jaki sposób zajęła mieszkanie Kasi.

Ona jednak od razu kontratakuje. Przypomina, że jej umowa z Kasią była prosta - pożyczyła jej pieniądze pod zastaw mieszkania! A ponieważ Górka nie mogła oddać ich w terminie z odsetkami, Walczak wyrzuciła ją na bruk.

- Moja propozycja jest prosta. Zejdziesz nam z ceny, zarobisz trochę mniej, ale wyjdziesz z twarzą z tej sytuacji - proponuje Sadowski. Jednak Agnieszka nie zamierza ustąpić. Sprzedaż mieszkania Kasi to dla niej idealna okazja, żeby się wzbogacić. - Niby dlaczego mam rezygnować z większego zysku?
- Kaśka była twoją przyjaciółką, a ty ją zawiodłaś i wykorzystałaś. Teraz masz okazję się zrehabilitować… - ciągnie dalej Łukasz.

Czy Agnieszka zgodzi się na warunki Sadowskiego i sprzeda Łukaszowi mieszkanie? Walczak to twarda sztuka, więc negocjacje z nią trochę potrwają.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: