SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Dzieci Marii Pyrki nie wezmą pieniędzy z odszkodowania

Barwy szczęścia. Dzieci Marii Pyrki nie wezmą pieniędzy z odszkodowania

15.09.2016, godz. 20:03
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 Agata (Natalia Zambrzycka), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 Agata (Natalia Zambrzycka), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" nie pójdzie na marne. Odszkodowanie, które Marek Złoty (Marcin Perchuć) wywalczył od firmy "Rent a Car" dla dzieci zmarłej żony mogłoby zapewnić Pyrkom dostanie życie przez wiele lat. Ale w 1495 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska), Hubert (Marek Molak) i Agata (Natalia Zambrzycka) nie będą chcieli wziąć miliona złotych. Wpadną jednak na pomysł co zrobić z tymi pieniędzmi.

"Barwy szczęścia" odcinek 1495 - piątek, 16.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Żadne pieniądze nie są w stanie zwrócić życia Marii Pyrce z "Barw szczęścia", ale Marek Złoty postanowił walczyć w sądzie o sprawiedliwość. Nie chodzi mu o zemstę za tragiczny wypadek, w którym zginęła jego żona i ich nienarodzone dziecko, ale o ukaranie winnych. A są nimi właściciele firmy "Rent a Car", która wypożyczyła im wadliwy samochód.

Patrz: Barwy szczęścia. Marek będzie miał romans z prawniczką Sylwią

Podczas sądowej batalii wdowiec osiąga swój cel. Udaje mu się wywalczyć gigantyczne odszkodowanie dla dzieci Marii w wysokości… miliona złotych. Po zakończeniu sprawy prawniczka Sylwia (Olga Bończyk) wyznaje Złotemu, że go podziwia i mimo iż stała po przeciwnej stronie, to po cichu liczyła na jego wygraną. Marek nie wie co powiedzieć, ale dziękuję jej za te słowa.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Dziecko Klary i Huberta urodzi się ciężko chore

W 1495 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Pyrków stanie przed dylematem co zrobić z pieniędzmi za śmiertelny wypadek Marii. Dzięki tym pieniądzom nie musieliby się już martwić o swoją przyszłość, ale milion złotych wyda się im fortuną nie do ogarnięcia.

Iwona, Hubert i Agata nie będą wiedzieli na co przeznaczyć całą kwotę. W końcu najmłodsza z rodzeństwa Agata wpadnie na pomysł, by przekazać gotówkę dzieciom, które tak jak oni, straciły rodziców w wypadkach. W ten sposób śmierć ich matki przysłuży się innym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: