SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Darek i Władek rozstaną się? Piłkarz wyjedzie do Hiszpanii

Barwy szczęścia. Darek i Władek rozstaną się? Piłkarz wyjedzie do Hiszpanii

15.09.2016, godz. 10:58
Barwy szczęścia odc. 1408. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1408. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Związek pary gejów z serialu "Barwy szczęścia" wystawiony na ciężką próbę. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), piłkarz Powiśla Warszawa, dostaje szansę na karierę w klubie w Hiszpanii. W 1494 odcinku "Barw szczęścia" dyrektor drużyny proponuje mu transfer i wyjazd za granicę. Początkowo sportowiec nie chce się zgodzić, bo nie wyobraża sobie rozłąki ze swoim partnerem Władkiem (Przemysław Stippa). Posuwa się jednak do kłamstwa, by lecieć do Hiszpanii i nie martwić Władka jeśli transfter nie dojdzie do skutku.

"Barwy szczęścia" odcinek 1494 - czwartek, 15.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Darek i Władek z "Barw szczęścia" są ze sobą szczęśliwi, ale ich wspólna przyszłość staje pod znakiem zapytania gdy piłkarz staje przed szansą zagranicznego transferu i kariery w Hiszpanii. W 1494 odcinku "Barw szczęścia"
dyrektor Powiśla Warszawa próbuje zmusić Janickiego do wyjazdu, bo ten transfer uratuje klub przed bankructem. A sytuacja drużyny jest naprawdę poważna - wycofało się dwóch sponsorów, nie ma za co trenować do rundy jesiennej.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria i Stefan po ślubie wyjadą do Norwegii do Bartka

Jednak Darek na myśl o grze za granicą wcale nie jest zachwycony, bo Powiśle Warszawa to jego drugi dom. Informacja o wyjeździe piłkarza trafia do mediów. Władek od razu żąda od partnera wyjaśnień, a Janicki wpada w panikę i okłamuje ukochanego. - Wierzysz w jakieś idiotyczne przecieki w Internecie?

Cieślak nie wie już w co ma wierzyć skoro Darek nic mu nie powiedział. - Nie przenoszę się do Hiszpanii, ok? - zapewnia go Janicki, lecz wyjaśnia, że na kilka dni musi lecieć za granicę. - Na zabieg, tutaj nie są w stanie mi go zrobić… Władek, przysięgam, nigdzie się nie przenoszę! Nie chcę, chcę być przy tobie… Dziennikarze dowiedzieli się, że lecę do Hiszpanii i dopisali sobie resztę! Nie wiesz, jak działają plotkarskie portale?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Dziecko Klary i Huberta urodzi się ciężko chore

Władek jest zaskoczony tłumaczeniami Darka. - Nic mi nie mówiłeś o żadnym zabiegu. Nie wierzę, że w Polsce nie mamy dobrych specjalistów od medycyny sportowej!
- Oczywiście, że mamy… Ale klub ma umowę z kliniką w San Sebastian i po prostu tam będzie taniej. Zobaczysz, błyskawicznie wrócę do formy! Obiecuję ci, że wrócę za trzy dni! Zadowolony? -
zapewnia partnera, bo sam nie wie jak powiedzieć mu, że wyjazd może się przedłużyć. A to przecież może oznaczać koniec ich związku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: