SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Liliana straci córkę przez pracę w klubie erotycznym?

Barwy szczęścia. Liliana straci córkę przez pracę w klubie erotycznym?

11.09.2016, godz. 20:11
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed) foto: ARTRAMA/AKPA

W 1493 odcinku "Barw szczęścia" Klemens (Sebastian Perdek) „przyłapie” ukochaną Lilianę (Aleksandra Szwed) w klubie go-go! Prawnik zrozumie w końcu, że żona go okłamuje i postanowi ją śledzić. A gdy odkryje, że Liliana tańczy na scenie w samej bieliźnie, od razu zacznie robić jej wymówki. I uprzedzi dziewczynę, że jeśli nie odejdzie z pracy... może nawet stracić Otylkę! Czy w nowych odcinkach "Barw szczęścia" Irek (Otar Saralidze) wykorzysta sytuację, by odebrać Lili Otylkę?

"Barwy szczęścia" odcinek 1493 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Liliana wzięła ślub z Klemensem, ale szybko zostawiła go dla kochanka. Irek niestety okazał się damskim bokserem więc Kubanka razem z córką wróciła do Klemensa i znalazła u niego schronienie. Kobieta musiała zacząć radzić sobie sama więc zatrudniła się w klubie nocnym, gdzie tańczy półnaga przed rozpalonymi klientami.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub Walerii i Stefana - ZWIASTUN

W 1492 odcinku "Barw szczęścia" Liliana spędza noc poza domem, ale Klemensowi mówi, że spała u koleżanki. Natalia sugeruje, że przyjaciel daje się żonie wykorzystywać, co odbija się na jego pracy. Górecki zaniepokojony dziwnym zachowaniem Kubanki postanawia ją śledzić i odkrywa, że jego Lili pracuje jako tancerka w klubie go-go...

Już w 1493 odcinku "Barw szczęścia" Klemens prosi Lilianę, by zwolniła się z nocnego klubu i straszy kobietę konsekwencjami. Sugeruje, że Irek może na tej podstawie nawet odebrać jej córkę. Czy ten argument wystarczy, żeby Lili zwolniła się z pracy, która ją poniża?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: