SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Wysoka cena za śmierć Marii Pyrki! Marek żąda miliona odszkodowania za wypadek!

Barwy szczęścia. Wysoka cena za śmierć Marii Pyrki! Marek żąda miliona odszkodowania za wypadek!

14.09.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia odc. 1493. Marek Złoty (Marcin Perchuć), Sylwia (Olga Bończyk)
Barwy szczęścia odc. 1493. Marek Złoty (Marcin Perchuć), Sylwia (Olga Bończyk) foto:

Tragiczny wypadek w serialu "Barwy szczęścia" kosztował życię Marię Pyrki (Izabela Kuna), ale winni zostaną ukarani. W 1492 odcinku "Barw szczęścia" zapadnie wyrok. Firma "Rent a Car" poniesie konsekwencje zaniedbań, ale Marek Złoty (Marcin Perchuć) uzna, że wyrok nie jest adekwatny do tragedii jaką przeżył. Wdowiec zapowie dalszą walkę z wypożyczalnią samochodów. W 1493 odcinku "Barw szczęścia" odrzuci ugodę z firmą, która wynajęła auto Marii… I zażąda gigantycznego odszkodowania - miliona złotych. Prawniczka Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk) wyciągnie do niego pomocną dłoń, a wkrótce okaże się ważną kobietą w jego życiu...

"Barwy szczęścia" odcinek 1493 - środa, 14.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1492 odcinku "Barw szczęścia" poznamy wyrok sądu w sprawie śmierci Marii Pyrki. Początkowo wszystkie oskarżenia spadły na Marka, który prowadził pojazd, gdy doszło do tragedii. Ale mąż Marii wysunął oskarżenia przeciwko wypożyczalni, do której należał samochód.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

Wyrok w sprawie śmierci Marii i kara dla odpowiedzialnego za wypadek pracownika wypożyczalni samochodów nie zadowali  Marka. Po rozprawie adwokat firmy - Sylwia Paszkowska  złoży Złotemu kondolencje. Marek zapowie jednak dalszą walkę z Rent a Car.

Olga Bończyk w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" zapowiedziała, że w "Barwach szczęścia" zostanie na dłużej.

Moja bohaterka pojawi się w trudnych okolicznościach i wzbudzi mieszane uczucia. To dobry początek historii, który umożliwi dokonanie przewrotu w kolejnych odcinkach. Początkowo Sylwia walczy, by firma nie wypłaciła odszkodowania, ale historia Pyrków ją porusza do tego stopnia, że zaczynają nią targać wątpliwości.

Czy Marek i Sylwia zdołają zmienić decyzję sądu i wpędzą w kłopoty wypożyczalnię?

W 1493 odcinku "Barw szczęścia" Marek odrzuci ugodę z firmą, która wynajęła auto Marii… I zażąda gigantycznego odszkodowania. Podczas spotkania z prawnikami Złoty poda kwotę miliona złotych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: