SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marek będzie miał romans z prawniczką Sylwią

Barwy szczęścia. Marek będzie miał romans z prawniczką Sylwią

15.09.2016, godz. 07:45
Barwy szczęścia odc. 1493. Marek Złoty (Marcin Perchuć), Sylwia (Olga Bończyk)
Barwy szczęścia odc. 1493. Marek Złoty (Marcin Perchuć), Sylwia (Olga Bończyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Olga Bończyk w serialu "Barwy szczęścia" zagra nową kobietę, która wkroczy do życia Marka Złotego (Marcin Perchuć) i będzie chciała zastąpić mu zmarłą żonę Marię Pyrkę (Izabela Kuna)! W 1492 odcinku "Barw szczęścia" Marek pozna w sądzie prawniczkę Sylwię Paszkowską (w tej roli Olga Bończyk). To właśnie ona będzie adwokatem firmy Rent a Car, którą wdowiec obarczy winą za śmiertelny wypadek Marysi. Po wygranym przez Marka procesie i wywalczeniu przez niego miliona złotych odszkodowania, Sylwia zostanie kochanką Złotego.

"Barwy szczęścia" odcinek 1492 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Olga Bończyk w "Barwach szczęścia" zajmie miejsce tragicznie zmarłej Marii Pyrki! Ale czy grana przez nią bohaterka będzie miała szczere intencje. Tego do końca nie wiadomo, bo nawet aktorka nie wie czego spodziewać się tej postaci. Podejrzewa, że prawniczka Sylwia Paszkowska może być nawet psychopatką...

Patrz: Barwy szczęścia. Dziecko Klary i Huberta urodzi się ciężko chore

W 1492 odcinku "Barw szczęścia" zakończy się proces w sprawie wypadku, który doprowadził do śmierci Marii. Na sali sądowej Marek po raz pierwszy stanie twarzą w twarz z prawniczką Sylwią Paszkowską, reprezentującą firmę Rent a Car.

Wyrok oraz wymierzona przez sąd kara dla odpowiedzialnego za wypadek pracownika wypożyczalni samochodów nie zadowolą Marka. Po rozprawie Sylwia Paszkowska złoży wdowcowi kondolencje, ale Marek nie da się nabrać na ten przejaw współczucia. Zapowie dalszą walkę z Rent a Car o większe odszkodowanie niż zaproponowała to prawniczka. Będzie chciał dowieść, że do śmiertelnego wypadku, w którym zginęła Maria doszło, bo wynajęty samochód był uszkodzony.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

I odniesie zwycięstwo w sądzie! Wywalczy dla dzieci Marii milion złotych odszkodowania, bo oskarży szefa Sylwii o niedopełnienie podstawowych warunków umowy. Po zakończeniu sprawy prawniczka wyzna Złotemu, że go podziwia i mimo iż stała po przeciwnej stronie, to liczyła na jego wygraną. Na tym nie koniec ich znajomości, bo wkrótce potem ich drogi znów się skrzyżują.

Olga Bończyk w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" zapowiedziała, że w "Barwach szczęścia" zostanie na dłużej. - Moja bohaterka pojawi się w trudnych okolicznościach i wzbudzi mieszane uczucia. To dobry początek historii, który umożliwi dokonanie przewrotu w kolejnych odcinkach. Początkowo Sylwia walczy, by firma nie wypłaciła odszkodowania, ale historia Pyrków ją porusza do tego stopnia, że zaczynają nią targać wątpliwości.

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2016 Marek i Sylwia będą mieli romans. - Tak wynika ze scen, które do tej pory nakręciliśmy. Sylwia jakiś czas po zakończeniu procesu rzekomo przypadkowo spotka Marka. Nie wiem, jakie ma zamiary i w jaką stronę rozwinie się ten wątek... - dodała aktorka, która jednocześnie zapowiedziała, że Sylwia może się okazać jakąś psychopatką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: