SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Liliana tańczy na rurze w nocnym klubie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Liliana tańczy na rurze w nocnym klubie - ZDJĘCIA

13.09.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed) foto: ARTRAMA/AKPA

Aleksandra Szwed (26 l.) rozbierze się w serialu "Barwy szczęścia"! Seksowna aktorka, która nago pojawiła się już w "Playboyu" tym razem zaprezentuje swoje ponętne ciało na scenie przy rurze w klubie go-go. Grana przez nią tancerka Liliana zdobędzie pracę striptizerki! W 1492 odcinku "Barw szczęścia" Klemens przyłapie swoją żonę Lili wijąca się przy rurze w wyzywających pozach w klubie ze striptizem. Zszokowany mąż Liliany nie będzie mógł uwierzyć, że jego ukochana upadła tak nisko. Zobacie zdjęcia Aleksandry Szwed tańczącej na rurze.

"Barwy szczęścia" odcinek 1492 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Aleksandra Szwed, która niespełna trzy lata temu dołączyła do obsady "Barw szczęścia", od samego początku wzbudzała mnóstwo kontrowersji. Grana przez nią Kubanka Liliana zniszczyła związek Natalii (Maria Dejmek) i Irka Redyka (Otar Saralidze), by zaraz potem wziąć ślub z Klemensem, a później zdradzić męża z Irkiem i zajść z nim w ciążę.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek zażąda kary dla winnych śmierci Marii Pyrki

To jednak nie wszystko na co stać Lilianę, która jakiś czas temu odeszła od swojego kochanka. Irek okazał się bowiem damskim bokserem - po pijanemu uderzył Lili! Załamana Kubanka znalazła schronienie u boku Klemensa, który zajął się nią i jej córką Otylią (Zoja Pontek). W zamian oczekiwał tylko trochę uczucia.

Zakochany Klemes cały czas się bowiem łudzi, że Lili z nim będzie i razem stworzą kochającą się rodzinę dla Otylki. Jego marzenia prysną jak bańka mydlana gdy Klemens odkryje, że żona cały czas go oszukuje. Liliana wmówi mu, że znalazła pracę w szkole tańca i poprosi męża o pomoc przy dziecku. Prawda okaże się jednak zupełnie inna - Lili zostanie bowiem striptizerką!

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Ślub Walerii i Stefana - ZWIASTUN

W 1492 odcinku "Barw szczęścia" Klemens będzie śledził Kubankę i przyłapie ją podczas erotycznego występu w klubie go-go. Na własne oczy zobaczy jak Lili się rozbiera przy aplauzie kipiących z pożądania mężczyzn. Kiedy Liliana zauważy męża zaleje się łzami i wybiegnie z lokalu.

Klemens dogoni ją i wyzna, że ciągle ją kocha. Zarzuci jej jednak, że źle robi zarabiając na siebie i Otylię tańcząc nago na scenie. Ostrzeże żonę, żeby  rzuciła tę pracę, bo bo Irek może to wykorzystać, by odebrać jej Otylkę. Kilka dni później Kubanka razem z dzieckiem wyprowadzi się od Klemensa...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: