SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek porywaczem! Ojciec Oliwki mu nie daruje

Barwy szczęścia. Kajtek porywaczem! Ojciec Oliwki mu nie daruje

13.09.2016, godz. 12:18
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz)
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ucieczka nastolatków z serialu "Barwy szczęścia" niesie za sobą poważne konsekwencje! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) wymknęli się ze szkoły po egzaminie gimnazjalnym, by wreszcie być razem. W 1492 odcinku "Barw szczęścia" zaniepokojeni rodzice 16-latków zgłaszają ich zaginięcie na policję. Ale na tym nie koniec, bo Szczepan (Arkadiusz Janiczek) jest pewien, że Kajtek porwał jego córkę. I tym razem nie zamierza mu odpuścić.

"Barwy szczęścia" odcinek 1492 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka i Kajtek z "Barw szczęścia" niczym Julia i Romeo najpierw buntują się przeciwko rodzicom, a później uciekają ze szkoły, tak by dorośli nie mogli ich znowu rozdzielić. Obie rodziny po kilku godzinach zgłaszają zaginięcie nastolatków na policję. Zakochane 16-latki nie wracają jednak do domu na noc. Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek (Przemysław Stippa) oraz rodzice Oliwki - Szczepan i Klaudia (Anna Grycewicz) przeżywają prawdziwy koszmar.

Patrz: Barwy szczęścia. Liliana tańczy na rurze w nocnym klubie - ZDJĘCIA

W 1492 odcinku "Barw szczęścia" policja pokazuje bliskim Kajtka i Oliwki nagrania z monitoringu nad Wisłą, na którym widać, jak zakochani spacerują nad rzeką. Dla Szczepana sprawa jest jasna - oskarża chłopaka Oliwki o porwanie.

Twierdzi też, że 16-latka została odurzona narkotykami, gdyż nie uciekłaby z własnej woli. Wściekły ojciec Oliwki uprzedza rodziców Kajtka, że na pewno tak tego nie zostawi. - Jeśli coś się stanie moje córce, to przysięgam, że tego pożałujecie! To wasza wina! Waszego synalka spod ciemnej gwiazdy! To on jest prowodyrem tej ucieczki! Zabiera ją gdzieś!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Olga Bończyk w Barwach szczęścia. Prawniczka Sylwia będzie nową kochanką Marka

Sabina broni syna, bo na nagraniu wyraźnie widać, że Kajtek tylko pomaga Oliwce wstać. Jednak Szczepan widzi to, co chce widzieć. - To nie jest żadne zaginięcie... To jest porwanie! Ten gówniarz omamił Oliwkę i zwyczajnie porwał! To jest narkoman, on brał dopalacze! Nie wiadomo, czym nafaszerował moją córkę! Jeśli coś stanie się mojej córce, to przysięgam, że tego pożałujecie!

Oskarżenia Szczepna brzmią tak poważnie, że Kajtek może mieć poważne kłopoty. I z uciekniera stać się porywaczem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: