SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek i Oliwka uciekają po egzaminie gimnazjalnym

Barwy szczęścia. Kajtek i Oliwka uciekają po egzaminie gimnazjalnym

12.09.2016, godz. 20:40
Barwy szczęścia odcinek 1481, Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odcinek 1481, Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) będą razem wbrew woli rodziców. W 1491 odcinku "Barw szczęścia" tuż po egzaminach gimnazjalnych zakochani postanowią uciec ze szkoły i dać swoim rodzicom nauczkę. Klaudia (Anna Grycewicz) i Szczepan (Arkadiusz Janiczek) będą czekać na córkę przed budynkiem. Na miejscu zjawi się także Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek (Przemysław Stippa), ale dzieci przepadną bez śladu! Co się stanie z Kajtkiem i Oliwką w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1491 piątek, 9.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka i Kajtek przeżyli piekło. W "Barwach szczęścia" nastolatkowie byli przekonani, że zostaną rodzicami, ale sprawa się już wyjaśniła. Oliwce spóźniał się okres przez stres, ale jej rodzice nigdy nie wybaczą chłopakowi, że zaciągnął ich córkę do łóżka!

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowi bohaterowie w 10 sezonie. Kto dołączy do obsady? - ZAPOWIEDŹ WIDEO

Po olbrzymiej awanturze o niechcianą ciążę, Szczepan i Klaudia zabronili Kajtkowi widywać się z Oliwką. Miłość młodych będzie jednak silniejsza niż zakazy rodziców. W 1491 odcinku "Barw szczęścia" nastolatkowie zrobią wszystko, żeby być ze sobą na zawsze.

W dniu egzaminu gimnazjalnego Kajtek i Oliwka uciekną doprowadzając swoich rodziców do szału. Po wyjściu z sali Oliwka załamie się. Uzna, że wszystko poszło jej źle. Chłopak, który cały czas ją wspiera przypomni jej plan, o którym rozmawiali już wcześniej. Zakochani wymkną się ze szkoły i pojadą spacerować brzegiem Wisły.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piotr wyjedzie do Londynu i zabierze Marcie córkę Ewę

W tym samym czasie Klaudia, Szczepan, Władek i Sabina będą czekać na uczniów przed szkołą. Gdy zorientują się, że mineło wiele czasu, a ich rówieśnicy zdążyli wyjść z budynku, pójdą do dyrektorki.

Jakiś czas później Sabina i Władek zostaną wezwani na komisariat, gdzie policjant pokaże im nagranie z monitoringu, na którym wyraźnie widać, że młodzi idą w stronę Wisły. Szczepan oskarży Nowaka o porwanie!

Okaże się, że dzieci pojechały do babci nastolatka. Rodzice Kajtka skontaktują się z nim i poproszą żeby wrócili z Oliwką pociągiem. Po całym zamieszaniu Szczepan zgodzi się, by Oliwka widywała się z Kajtkiem - Pragnęliśmy dać wam do zrozumienia, że chcemy być razem - powiedzą zgodnie zakochani.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: