SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Walka Marty i Piotra o Ewunię. Walawski odbierze byłej żonie córkę? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Walka Marty i Piotra o Ewunię. Walawski odbierze byłej żonie córkę? - ZWIASTUN

09.09.2016, godz. 08:09
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wojna o Ewunię (Gabriela Ziembicka) w serialu "Barwy szczęścia"! Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) przeżyje koszmar gdy Piotr (Piotr Jankowski) poinformuje ją, że wyjeżdża na dwa tygodnie do Londynu i chce zabrać ze sobą Ewunię. W 1490 odcinku "Barw szczęścia" Marta nie zgodzi się na to, by były mąż wywiózł do Anglii jej dziecko. Walawski wypomni Marcie, że nie jest biologiczną matką Ewy.

"Barwy szczęścia" odcinek 1490 - piątek, 9.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Relacje Marty i Piotra z "Barw szczęścia" zawsze były napięte. Walawski zmienia nastawienie do byłej żony tylko wtedy gdy potrzebuje jej pomocy. Marta nieraz udowodniła, że potrafi puścić w niepamięć wszystkie nieporozumienia i konflikty z przeszłości, ale tym razem Piotr przejdzie samego siebie.

Patrz: Barwy szczęścia. Liliana striptizerką! Aleksandra Szwed nago w serialu

W 1490 odcinku "Barw szczęścia" Walawski powie Marcie, że planuje razem z Igą (Ada Fijał) oraz dwójką ich dzieci - Miłoszem (Jakub Kwinta) i Moniką (Kalina Kajper) wyjazd do Anglii. Najpierw jednak będzie chciał zabrać  Ewunię na krótkie wakacje. To Iga wytłumaczy przyjaciółce, że Piotr wywraca ich życie do góry nogami, bo dostał pracę w banku w Anglii.

Marta nie zgodzi się, żeby eks mąż wywiózł Ewę do Londynu, ale on nie będzie ją nawet pytał o zdanie. Obwieści jej, że nie jest matką dziewczynki, choć zgodnie z decyzją sądu ma pełne prawo do opieki nad nią. Przy okazji doda, że w mieszkaniu w Londynie i tak będzie pokój dla Ewy.

- Od teraz w Londynie będzie mój dom rodzinny i będzie to też dom Ewy! Dlatego chcę, żeby mi towarzyszyła w jego wyborze, wybrała sobie pokój i tak dalej... Zresztą, czy ja muszę ci się wiecznie ze wszystkiego tłumaczyć? Jak wyjeżdżasz z Arturem nie pytasz mnie, czy możesz zabrać Ewę!

Walawska nie będzie chciała ustąpić gdy w grę wchodzi dobro dziecka. - Najpierw zmanipulowałeś Ewę, naobiecywałeś złote góry, nie pozostawiając mi żadnego ruchu! Oboje jesteśmy rodzicami i pewne rzeczy powinniśmy razem planować…

Marta z trudem zapanuje nad emocjami... A Piotr w końcu wybuchnie i znów pokaże swoje prawdziwe oblicze.
- Oj, jaka zatroskana mamusia... Rzeczywiście, jak poszłaś w tango, to wszystko miałaś zaplanowane! Kilka miesięcy siedziałaś na odwyku i miałaś gdzieś ustalenia!

- To podłe, że cały czas wypominasz mi nałóg, zamiast szczerze porozmawiać…
- No to szczerze: Ewa ze mną wyjeżdża i kropka!
- Gdyby ten wyjazd był konieczny…
- Nie będziesz burzyć moich planów!
- Niczego na mnie nie wymusisz, jestem matką, mam pełnię praw rodzicielskich!
- Mamą?… Ty naprawdę masz coś nie tak z głową, wszystko wyparłaś! To ja jestem prawdziwym ojcem Ewy… Ty masz tylko świstek z sądu! -
wykrzyczy jej prosto w twarz Piotr.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marek zażąda kary dla winnych śmierci Marii Pyrki

Fragment ich rozmowy usłyszy Ewa. Walawska przerazi się, że jej córeczka poznała prawdę, ale dziewczynka wspomni tylko o tym, że mama nie pozwala jej wyjechać z tatusiem. Marta zostanie zmuszona do wyrażenia zgody na wyjazd. A wtedy Piotr podnosząc głos wspomni, że już chyba czas powiedzieć Ewuni prawdę o jej mamie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: