SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek rozstają się

Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek rozstają się

01.09.2016, godz. 17:30
Barwy szczęścia odc. 1485. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1485. Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

To koniec związku Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) z serialu "Barwy szczęścia"? Afera z ciążą Oliwki, oskarżenia o gwałt doprowadziły do tego, że para 16-latka dostaje od rodziców zakaz spotykania się. W 1485 odcinku "Barw szczęścia" Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek (Przemysław Stippa), zgodnie z życzeniem rodziców Oliwki, nakazują synowi, by nie spotykał się więcej z dziewczyną. Oliwka unika Kajtka, bo nie chce, by jej ojciec Szczepan (Arkadiusz Janiczek) znów się czepiał jej ukochanego.

"Barwy szczęścia" odcinek 1485 - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kajtek z "Barw szczęścia" cudem uniknął więzienia gdy Szczepan Zbrowski oskarżył o zgwałcenie Oliwki! Na szczęście 16-latka wyznała na policji, że chłopak do niczego jej nie zmusił, że chciała z nim iść do łóżka. To jednak nie uspokoiło ojca Oliwki, który zażądał od córki, by raz na zawsze zerwała znajomość z chłopakiem. Polecił też Sabinie i Władkowi, by trzymali Kajtka z daleka od Oliwki.

Patrz: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek uciekną z domu, by być razem

W 1485 odcinku "Barw szczęścia" rodzice 16-latka odbywają z nim poważną rozmowę. Zgodnie z umową ze Zbrowskim zabraniają Kajtkowi widywania się z Oliwką. - Kajtek, my z mamą zdajemy sobie sprawę, że to nie będzie łatwe, w końcu chodzicie z Oliwką do jednej klasy, ale do zakończenia szkoły wcale nie jest tak daleko, a potem rozejdziecie się po różnych liceach i  końcu o sobie zapomnicie... - wyjaśnia synowi Władek, ale zakochany chłopak nie chce tego słuchać.

- Nigdy! - zastrzega Kajtek, ale spotyka się z ostrą reakcją Sabiny. - Kajtek nie przesadzaj. Do niedawna nie zauważałeś Oliwki, a teraz jesteś wiele zakochany? Słowa matki sprawiają, że Kajtek zaczyna się buntować coraz bardziej.- A tobie łatwo by było rozstać się z Andrzejem? Albo tobie z Darkiem?

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowi bohaterowie w 10 sezonie. Kto dołączy do obsady? - ZAPOWIEDŹ WIDEO


Władek nie pozwala jednak, by syn odnosił się do nich takim tonem. - Nie porównuj nas do siebie, my jesteśmy dorośli, ty jesteś dzieckiem - wyjaśnia mu Sabina. - Dzięki mamusiu... - stwierdza z kpiną Kajtek. - Dosyć tego! Póki nie skończysz 18-stu lat to my odpowiadamy za ciebie! - dodaje Władek. - Musisz nas słuchać! I koniec znajomości z Oliwką - kończy rozmowę Sabina.

W szkole dziewczyna unika Kajtka. Tłumaczy chłopakowi, że po skończeniu gimnazjum i tak każde pójdzie swoją drogą. Po lekcjach załamanego Kajtka zaczepia diler, który handluje dopalaczami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: