SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek zgwałcił Oliwkę? Policja zatrzyma Kajtka

Barwy szczęścia. Kajtek zgwałcił Oliwkę? Policja zatrzyma Kajtka

01.09.2016, godz. 07:56
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz)
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz) foto:

Kajtek (Jakub Dmochowski) z serialu "Barwy szczęścia" trafi do więzienia za gwałt? W 1484 odcinku "Barw szczęścia" jego los będzie zależał jedynie od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która będzie zeznawać na policji. Czy córka Szczepana (Arkadiusz Janiczek) ulegnie wpływom ojca i przyzna, że Kajtek próbował ją zgwałcić? Ojciec Oliwiki zrobi wszystko, by raz na zawsze zniszczyć związek nastolatków.

"Barwy szczęścia" odcinek 1484 - czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1483 odcinku "Barw szczęścia" Szczepan nakryje Oliwkę z Kajtkiem, a przecież zabronił im się ze sobą widywać! Ojciec nastolatki będzie wściekły i postanowi zgłosić całą sprawę na policję tak, alby jak najbardziej pogrążyć znienawidzonego Kajtka.

Patrz: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek uciekną z domu, by być razem

Zborowski przyłapie dzieci na nauce w domu Władka, a Oliwka będzie siedziała owinięta jedynie ręcznikiem, bo Kajtek przypadkowo obleje jej sukienkę sokiem. Szczepan resztę dopowie sobie sam i oskarży chłopca o próbę gwałtu!

W 1484 odcinku "Barw szczęścia" Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek o wszystkim dowiedzą się od funkcjonariuszy.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie od pana Szczepana Zbrowskiego, że w tym domu wbrew swojej woli jest przetrzymywana jego córka Oliwia. Kiedy przyjechaliśmy, pan Zbrowski stwierdził, że córkę usiłowano zgwałcić i w związku z tym powiadomił policję. Zeznał też, że państwa syn zachowywał się wobec niego agresywnie i rzucał pod jego adresem groźby karalne…

A Kajtek, załamany i przerażony, od razu zaprotestuje. - To wcale nie tak! Ja tylko broniłem Oliwki! Chciałem, żeby ją przeprosił...

Teraz wszystko będzie zależało od zeznań Oliwki , która niestety znajdzie się pod silnym wpływem ojca. Władek zda sobie sprawę, że wszystko zależy tylko od słów dziewczyny i tego, jak duży wpływ ma na córkę Zbrowski.
- Jeśli Oliwka pod wpływem ojca zezna, że Kajtek próbował ją zgwałcić, będziemy mieli poważne problemy... To wszystko trzeba jak najszybciej wyjaśnić!

Następnego dnia Cieślak odwiedzi Szczepana razem z Sabiną i spróbuje przemówić mu do rozsądku. Jednak Zbrowski go nie posłucha i znów wybuchnie wściekłością.
- Nie będzie mnie tu jakiś pedał pouczał! Co pan myśli, że ja nic o was nie wiem? Wszyscy jesteście siebie warci... Cała rodzinka! Nie życzę sobie, żeby moja córka przebywała w jakimś gejowskim domu!

Przeczytaj: Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

Co wydarzy się w "Barwach szczęścia" i czy Oliwka powie na policji prawdę? A może dla świętego spokoju przyjmie wersję ojca i narobi ukochanemu kłopotów? Oliwka nie jest głupia i wie, że to poważne oskarżenia. W 1485 odcinku "Barw szczęścia" zacznie jednak unikać ukochanego - dla jego własnego dobra.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: