SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bójka Pawła i Adriana o Iwonę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bójka Pawła i Adriana o Iwonę - ZDJĘCIA

31.08.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia odcinek 1483. Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak), Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odcinek 1483. Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak), Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona Pyrka (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ostra bójka w serialu "Barwy szczęścia" w obronie Iwony Pyrki (Izabela Zwierzyńska)! Zerwane zaręczyny z Adrianem Świderskim (Sambor Czarnota) to niestety nie koniec problemów Iwony, która stoi teraz przed trudną decyzją czy donieść na policję na byłego narzeczonego. W 1483 odcinku "Barw szczęścia" o jej kłopotach dowiaduje się Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak), który widzi w tym swoją szansę na zdobycie ukochanej. Na podwórku przed domem Pyrków dochodzi do bójki Pawła z Adrianem!

"Barwy szczęścia" odcinek 1483 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Iwona Pyrka z "Barw szczęścia" przechodzi dramatyczne chwile! Po próbie samobójczej Lary (Malwina Turek) nie ma już żadnych wątpliwości, że Adrian Świderski to drań, który próbował zmusić swoją byłą kochankę do aborcji. Zerwała zaręczyny z lekarzem, bo nie wyobrażała sobie życia u boku tak podłego kłamcy.

Patrz: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek uciekną z domu, by być razem

Załamana dziewczyna wraca do rodzinnego domu Pyrków na Zaciszną, by tam dojść do siebie. Na szczęście może liczyć na wsparcie rodzeństwa i zakochanego w niej Pawła. W 1483 odcinku "Barw szczęścia" Paweł już wie, że Iwona i Świderski się rozstali. To dla niego okazja, by zdobyć ukochaną.

Zagląda do Pyrków, by Iwonę pocieszyć. - Jestem ci winna przeprosiny.Ostrzegałeś mnie przed Adrianem i nie posłuchałam – młoda lekarka zerka nieśmiało na przyjaciela… A Piasecki od razu posyła jej ciepły uśmiech.
- Widocznie musiałaś się sama przekonać...
- Niestety boleśnie!

Niestety na Zacisznej zjawia się też Adrian. Między mężczyznami dochodzi do bójki, bo Świderski jest w stanie zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze. Były narzeczony Iwony w agresywny sposób próbuje zmusić ją do rozmowy. W końcu zdenerwowana Iwona zgadza się na chwilę rozmowy, ale dla Świderskiego to zbyt mało.

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowi bohaterowie w 10 sezonie. Kto dołączy do obsady? - ZAPOWIEDŹ WIDEO

- Odchodzisz wtedy, kiedy cię najbardziej potrzebuję!
- Może sobie na to zasłużyłeś?
- A ty już się, widzę, pocieszyłaś, tak? Dlatego jesteś taka butna? Jesteś z tym gówniarzem?!
- Nie twoja sprawa!
- Jesteś zwykłą… - rzuca wściekle Adrian, a Paweł nie czekając dłużej uderza go w twarz. W obronie rzuca się na rywala z pięściami.

Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka), która skrycie kocha się w Pawle, ma do niego żal, że traktuje ją jak koleżankę. Wie, że bardziej podoba mu się jej starsza siostra. I nie może wybaczyć tego Iwonie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: