SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ciąża Oliwki to fałszywy alarm! Kajtek nie będzie ojcem - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Ciąża Oliwki to fałszywy alarm! Kajtek nie będzie ojcem - ZWIASTUN

26.08.2016, godz. 21:30
Barwy szczęścia odcinek 1481, Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odcinek 1481, Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kajtek (Jakub Dmochowski) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z serialu "Barwy szczęścia" jednak nie będą rodzicami. Ciąża nastolatki okaże się fałszywym alarmem. W 1481 odcinku "Barwy szczęścia" zakochani odetchną z ulgą, choć oboje byli gotowi na poświęcenie dla dziecka. Kilka dni później Kajtek trafi na policję oskarżony o próbę gwałtu! Za wszystkim stać będzie oczywiście ojciec Oliwki, któremu nastolatek wyjątkowo zalazł za skórę.

"Barwy szczęścia" odcinek 1481 po wakacjach - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" przed wakacjami 2016 Kajtek i Oliwka pierwszy raz poszli do łóżka, a romantyczne chwile uniesienia zamieniły się w koszmar! Nastolatkowie zaczęli obawiać się, że zostaną rodzicami. Klaudia (Anna Grycewicz), Szczepan (Arkadiusz Janiczek) o wszystkim się dowiedzieli i zmuszali córkę ją do aborcji!

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

W premierowym odcinku "Barw szczęścia" zmartwiona nastolatka wyzna Kajtkowi w sekrecie, że jednak nie jest w ciąży, a opóźnienie miesiączki spowodowane było stresem. Bliscy młodych odetchną z ulgą, ale sytuacja wcale się nie polepszy.

W 1481 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zrobi Kajtkowi szlaban na seks do czasu egzaminów. Chłopak oczywiście się zgodzi, ale w czasie rozmowy przypadkowo obleje ją sokiem. Nastolatek weźmie jej sukienkę, żeby zmyć plamę, a dziewczyna zostanie w salonie owinięta jedynie ręcznikiem.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

Wtedy do mieszkania wbiegnie ojciec Oliwki i wpadnie w szał. Zacznie krzyczeć i wyzywać Kajtka! Szczepan wezwie policję, a niesłusznie oskarżony chłopak zadzwoni do Władka i o wszystkim mu opowie. Niedługo później okaże się, że Kajtek został oskarżony o gwałt! Czy Oliwka celowo chce narobić mu kłopotów? A może zeznaje pod przymusem rodziców?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: