SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Samobójstwo Lary! Iwona dowie się, że kochanka Adriana była w ciąży

Barwy szczęścia. Samobójstwo Lary! Iwona dowie się, że kochanka Adriana była w ciąży

25.08.2016, godz. 18:30
Barwy szczęścia odcinek 1480, Lara (Malwina Turek)
Barwy szczęścia odcinek 1480, Lara (Malwina Turek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Próba samobójcza w "Barwach szczęścia". Lara (Malwina Turek) będzie próbowała odebrać sobie życie! W 1480 odcinku "Barw szczęścia" dawna kochanka Adriana (Sambor Czarnota) trafi do szpitala jako pacjentka. Iwona (Izabela Zwierzyńska) widząc rywalkę w takim stanie będzie załamana. Świderski wręcz przeciwnie - zachowa zimną krew. Nieco później Iwona pozna tajemnicę narzeczonego, bo odczyta list, który Lara jej zostawiła. Czy Lara z "Barw szczęścia" umrze?

"Barwy szczęścia" odcinek 1480 po wakacjach - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Laura prześladowała Iwonę, bo chciała mieć Adriana tylko dla siebie. Kochanek zrobił jej dziecko i oświadczył się, po czym wrócił do Iwony i nalegał szybkie wyznaczenie daty ślubu.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwka w ciąży. Rodzice zmuszą ją do aborcji

Iwona szczerze bała się Laury, ale teraz zacznie jej współczuć. W 1480 odcinku "Barw szczęścia" Dębowska po próbie samobójczej trafi na OIOM. Nieprzytomna pacjentka będzie w tragicznym stanie. Gdy Iwona ją zobaczy będzie dosłownie załamana.

- To nasza wina. Nie pomogliśmy jej… - załamie się Pyrka.
- Nie można pomóc komuś, kto cię atakuje.
- Ale ona przyszła do mnie po drobną rzecz!
- Na tym by się nie skończyło. Nie zadręczaj się... Jedyne, co możemy zrobić, to znaleźć jej dobrego psychiatrę. Ona zagraża sobie i otoczeniu! - zapewni ją Adrian.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Edyta Herbuś zginie w wypadku

W tym samym odcinku, gdy lekarze będą walczyć o życie Lary, Iwona otowrzy kopertę, którą była kochanka Adriana celowo zostawiła.

„Mój kochany, mnie już nie ma, ale chcę żebyś wiedział, że byłam z tobą szczęśliwa. Wiem, że mnie zdradzałeś z Iwoną i z innymi, ale dzień, w którym mi się oświadczyłeś, wynagrodził mi wszystkie przykre wspomnienia... Uwierzyłam w twoją przemianę i chciałam być twoją żoną. Żałuję tylko jednej rzeczy: nie powinnam była wtedy usuwać ciąży. Dziecko złączyłoby nas na całe życie…Wiem, że będziesz zaprzeczał, dlatego załączam USG. Przekazuję ten list twojej nowej narzeczonej, bo chcę, żeby znała mój los. Wiem, że zachowuję się jak wariatka, ale to ty mnie do tego doprowadziłeś... Jestem chora z miłości i z miłości umrę. Twoja na zawsze - Lara”

Pyrka będzie w szoku gdy dowie się, że Adrian oświadczył się kochance i w dodatku mieli mieć dziecko! Świderski oczywiście zacznie się głupio tłumaczyć i twierdzić, że Lara jest chora psychicznie. Tym razem Iwona jednak mu nie uwierzy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: