SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek będą mieli dziecko?

Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek będą mieli dziecko?

24.08.2016, godz. 20:00
Barwy szczęścia odc. 1478 po wakacjach 2016, Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1478 po wakacjach 2016, Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Szokująca ciąża w serialu "Barwy szczęścia"?! 16-letnia Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zamiera gdy zdaje sobie sprawę, że okres spóźnia jej się o kilka dni. Dziewczyna Kajtka (Jakub Dmochowski) od razu zaczyna podejrzewać, że jest w ciąży. Zakochani wpadają w panikę. W 1478 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek sugeruje ukochanej, by jak najszybciej zrobiła test ciążowy. Niestety wynik jasno wskazuje, że Oliwka spodziewa się dziecka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1478 - środa, 24.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwka i Kajtek z "Barw szczęścia" zostaną rodzicami w wieku 16-stu lat? Czyżby ich pierwszy raz okazał się brzemienny w skutkach? Kiedy w 1477 odcinku "Barw szczęścia" zapłakana nastolatka wyznaje swojemu chłopakowi, że mają poważny problem, bo spóźnia jej się okres, oboje w myślach ich kreślą czarne scenariusze.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kajtek oskarżony o próbę gwałtu. Oliwka zeznaje pod presją rodziców

Tuż po tym jak mija pierwszy szok Kajtek odzyskuje zdolność racjonalnego myślenia. W 1478 odcinku "Barw szczęścia" próbuje dowiedzieć się czegoś więcej od swojej ukochanej. - Oliwka, a może to co innego? Robiłaś test ciążowy? Musimy mieć 100 procent pewności!

16-latka zaprzecza, bo nie ma odwagi wykonać testu. Kajtek próbuje ją jednak pocieszyć w tej trudnej chwili.
- Wiem, że się boisz. Ja też się boję, ale musimy wiedzieć na pewno.

Patrz: Barwy szczęścia. Oliwka ucieknie z domu, bo rodzice zmuszą ją do aborcji

Oliwka robi test ciążowy i na widok dwóch kresek od razu wybucha płaczem. Tymczasem Kajtek zawzięcie stuka w klawisze laptopa i szuka ratunku w internecie. 16-latek przegląda w sieci kolejne strony i co chwila podrzuca ukochanej nowy pomysł, łudząc się, że dwie kreski to jednak nie ciąża.

Nawet nie zauważa, że Oliwka jest bliska załamania. - Zaburzenia czynności tarczycy mogą dać pozytywny wynik testu ciążowego… - wpada na pomysł Kajtek.
- To nie to. Z moją tarczycą wszystko w porządku!
- Tu piszą o ciąży urojonej... Może dać pozytywny wynik testu wskutek podwyższenia poziomu hormonu hCG… A tu jest cały akapit o fałszywych wynikach testów ciążowych! Zaraz ci przeczytam…
- Przestań! - Oliwka zaczyna płakać.
- Może to wszystko ze stresu? Może wcale nie jesteś w ciąży?… - pociesza ją Kajtek i proponuje, by jak najszybciej poszli do ginekologa.

Nastolatka rezygnuje jednak z wizyty kiedy przed gabinetem spotyka znajomą swojej matki. Nie chce, żeby jej ciąża się wydała. W drodze do domu oskarża Kajtka, że to on chciał iść z nią do łóżka i zrobił jej dziecko. Co wydarzy się dalej? Czy Oliwka naprawdę jest w ciąży z Kajtkiem i jak na tę nowinę zareagują rodzice nastolatków?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: