SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marek wyjdzie z psychiatryka i zamieszka z Niną?

Barwy szczęścia. Marek wyjdzie z psychiatryka i zamieszka z Niną?

09.06.2016, godz. 07:45
Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski)
Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ostatni odcinek "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 będzie szczęśliwy dla Marka Złotego (Marcin Perchuć), który po kilku tygodniach w szpitalu psychiatrycznym wreszcie wróci do domu. Marek zacznie dochodzić do siebie po śmierci Marii (Izabela Kuna), ale nie ominą go problemy. W 1475 odcinku "Barw szczęścia" okaże się bowiem, że nie ma gdzie mieszkać, bo jego mieszkanie wciąż zajmują lokatorzy. Nina (Aleksandra Popławska) zaproponuje Markowi, by wprowadził się do niej. Czy wdowiec skorzysta z zaproszenia i zamieszka z byłą kochanką?

"Barwy szczęścia" odcinek 1475 ostatni przed wakacjami 2016 - czwartek, 9.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Śmierć Marii Pyrki z "Barw szczęścia" była tak ciężkim przeżyciem dla Marka, że pogrążony w żałobie wdowiec zupełnie nie mógł sobie z tym poradzić. Przez długi czas był w tak kiepskim stanie psychicznym, że trzeba go było umieścić w szpitalu psychiatrycznym. Leczenie pod okiem najlepszych psychiatrów przyniosło jednak efekty. Marek uporał się z traumą po stracie żony i powoli dochodzi do siebie.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek po śmierci Marii będzie z Niną?

W 1475 odcinku "Barw szczęścia" nadejdzie dzień, w którym Złoty wreszcie będzie mógł wrócić do domu. W tej ważnej chwili będą przy nim matka Krystyna (Hanna Bieluszko), syn Witek (Witold Sosulski) i była kochanka Nina. Szczególnie ucieszy go widok Witka, bo teraz syn jest jedyną osobą, dla której Złoty chce dalej żyć.

Marek będzie chciał jak najszybciej być w swoim mieszkaniu, ale okaże się to niemożliwe. Nina poinformuje go, że nadal mieszkają tam lokatorzy, więc nie może tak po prostu ich wyrzucić. Ale Nina znajdzie wyjście z tej sytuacji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Nina Zaproponuje, by zamieszkał razem z nią i Witkiem. Syn Marka także go będzie na to namawiał. - Tato, zostań z nami! Proszę... - zacznie błagać chłopiec. Marek poprosi o czas do namysłu, bo nie wie czy wspólne mieszkanie z Niną i Witkiem to jest to, czego teraz potrzebuje.

Poza tym musi wrócić do Finlandii, by zamknąć tam wszystkie sprawy zawodowe i zabrać wszystkie rzeczy z mieszkanie, które zajmował razem z Marią. O tym czy Marek będzie mieszkał z Niną i Witkiem widzowie przekonają się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatnich odcinków "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: