SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Awantura u Górków u Kasię! Ojciec Łukasza atakuje Stefana i Walerię

Barwy szczęścia. Awantura u Górków u Kasię! Ojciec Łukasza atakuje Stefana i Walerię

09.06.2016, godz. 14:30
Barwy szczęścia odc. 1475. Ludwik (Marek Lewandowski)
Barwy szczęścia odc. 1475. Ludwik (Marek Lewandowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Awantura w ostatnim odcinku serialu "Barwy szczęścia" przed wakacjami 2016! Po tym jak Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) stracili mieszkanie był i zmuszeni wprowadzić się do domu Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i Walerii (Ewa Ziętek). W 1475 odcinku "Barw szczęścia" u Górków zjawiają się rodzice Łukasza, który właśnie poznali prawdę o długach synowej. Ludwik Sadowski (Marek Lewandowski) nie szczędzi mocnych słów pod adresem Stefana i Walerii! Obwinia ich, że pozwolili na to, by Kasia straciła mieszkanie i pomagała narkomanowi Bartkowi

"Barwy szczęścia" odcinek 1475 ostatni przed wakacjami 2016 - czwartek, 9.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Przeprowadzka Kasi i Łukasza z "Barw szczęścia" do domu Górków na Zaciszną nikomu nie wychodzi na dobre. Wspólne mieszkanie z teściem i Walerią szczególnie daje się we znaki Sadowskiemu, który w 1475 odcinku "Barw szczęścia" nie może sobie znaleźć miejsca w domu Stefana, nie potrafi się skupić na pracy w takim tłumie i doskonale zdaje sobie sprawę, że długo nie da się tak mieszkać.

Patrz: Barwy szczęścia. Agata znienawidzi Iwonę, bo zakochała się w Pawle

Także Kasia nie jest zachwycona z konieczności mieszkania z ojcem i ciotką. Nie może się odnaleźć w rodzinnym domu, bo zwyczajnie jest w nim za tłoczno. Na razie jednak zakochani nie mają innego wyjścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska) zabrała im mieszkanie za niespłacony dług i nie stać ich nowe lokum.

W ostatnim 1475 odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 przypadek sprawia, że Ludwik i Regina (Ewa Serwa) dowiadują się, że ich syn i synowa muszą mieszkać na Zacisznej. Niespodziewanie odwiedzają ich w mieszkaniu, ale drzwi otwiera im nowa właścicielka Agnieszka. Sadowscy są w szoku i chcą jak najszybciej wyjaśnić całą sprawę.

Podczas poważnej rozmowy ze Stefanem i Walerią już w domu Górki stawiają sprawę jasne - to niedopuszczalne, że Kasia musi płacić tak wysoką cenę za błędy Bartka. Ludwik nie kryje oburzenia, że Waleria i Stefan pozwolili, żeby Kasia straciła dach nad głową pomagając narkomanowi. - Jak to mieszkają u was? To szczyt głupoty! Jak można było doprowadzić do takiej sytuacji!

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kasia nie chce mieszkać z Łukaszem u Sadowskich w Otwocku

Stefan i Waleria tylko ze wstydem spuszczają wzrok, bo w głębi duszy obwiniają siebie o to, co się stało. Rodzice Łukasza proponują synowi i Kasi przeprowadzkę do Otwocka. W ich dużym domu będą mieli więcej miejsca i nie będą musieli martwić się, że Sadowcy wkraczają na ich przestrzeń. Łukasz jest gotów się zgodzić, ale Kasia nie chce się wyprowadzać tak daleko od swojego klubu fitness na Zacisznej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz SCENĘ z 1475 odcinka "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: