SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agata przez Pawła znienawidzi Iwonę

Barwy szczęścia. Agata przez Pawła znienawidzi Iwonę

09.06.2016, godz. 20:12
Barwy szczęścia odc. 1430. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka)
Barwy szczęścia odc. 1430. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Siostry Pyrka z serialu "Barw szczęścia" stoczą wojnę o faceta?! Agata (Natalia Zambrzycka) zakochała się w Pawle Piaseckim (Mateusz Rzeźniczak) i nie może znieść myśli, że jej ukochany woli Iwonę (Izabela Zwierzyńska). W 1475 odcinku "Barw szczęścia", ostatnim przed wakacjami 2016, Agata będzie coraz bardziej zazdrosna o siostrę. Nie dopuści do tego, by Paweł był blisko Iwony. Z czasem zazdrość Agaty przerodzi się w nienawiść do starszej siostry?

"Barwy szczęścia" odcinek 1475 ostatni przed wakacjami 2016 - czwartek, 9.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Miłosny trójkąt w "Barwach szczęścia" stanie sę przyczyną ostrego konfliktu Agaty i Iwony? Chyba się na to zanosi, biorąc pod uwagę fakt, że Agata pokochała Pawła, który obdarzył uczuciem jej straszą siostrę. Co prawda dla Iwony jest on tylko znajomym i dawnym pacjentem, bo przecież ona świata nie widzi poza Adrianem Świderskim (Sambor Czarnora), lecz Paweł łudzi się, że kiedyś ją zdobędzie.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria

Przyjaźń Agaty i Pawła szybko przerodziła się w coś więcej. Niestety tylko z jej strony. Na razie Agata nie obnosi się ze swoimi uczuciami do Piaseckiego, lecz delikatnie daje mu znaki, że myśli o nim jako o kimś więcej niż tylko przyjacielu.

W ostatnim 1475 odcinku "Barw szczęścia" Agata da popis zazdrości o ukochanego. Podczas pierwszego seansu filmowego w Feel Good cały czas będzie blisko Pawła w nadziei na to, że chłopak wreszcie zwróci na nią uwagę. Gościem pokazu będzie hiszpański reżyser – znajomy Piaseckiego – Jose Iglesias Vigil (prywatnie reżyser „Barw szczęścia” i "M jak miłość").

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Uwadze Agaty nie umknie reakcja Pawła na przyjście Iwony. Zazdrosna dziewczyna przez cały wieczór będzie pilnować, by Paweł trzymał się od jej siostry z daleka. Czy jej starania skończą się złamanym sercem skoro Piasecki nie potrafi zapomnieć o Iwonie? Najgorsze jest jednak to, że przez faceta Agata może znienawidzić siostrę, z którą przecież od zawsze łączyła ją szczególna więź.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 1475 odcinka "Barw szczęścia" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: