SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Liliana pobita przez Irka nigdy nie wróci do brutalnego kochanka

Barwy szczęścia. Liliana pobita przez Irka nigdy nie wróci do brutalnego kochanka

21.05.2016, godz. 11:20
Barwy szczęścia odc. 1249. Liliana (Aleksandra Szwed), Irek (Otar Saralidze)
Barwy szczęścia odc. 1249. Liliana (Aleksandra Szwed), Irek (Otar Saralidze) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dramatyczny zwrot akcji w serialu "Barwy szczęścia". Liliana (Aleksandra Szwed) padnie ofiarą swojego ukochanego Irka Redyka (Otar Saralidze), który pobije ją po pijaku. Załamana Lili ucieknie razem ze swoją córką Otylką do męża Klemensa (Sebestian Perdek). W 1470 odcinku "Barw szczęścia" spotka się z brutalnym Irkiem, ale tylko po to, by wziąć od niego pieniądze na dziecko. Zapowie, że niegdy nie wróci do damskiego boksera.

"Barwy szczęścia" odcinek 1470 - czwartek, 2.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Liliana i Irek z "Barw szczęścia" do tej pory stanowili kochającą się parę. To dla Redyka tancerka zostawiła swojego męża Klemensa. Zaszła w ciążę z kochankiem, choć początkowo nie wiedziała, który z mężczyzn jest ojcem. Wystarczyło jednak, że Irek raz podniósł rękę na Lilianę, by dziewczyna defintywnie zakończyła ich romans. Pobita przez Irka znalazła schronienie o Klemensa.

Patrz: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

W 1470 odcinku "Barw szczęścia" Klemens otoczyl Lili i jej córkę opieką. Zdradzi Natalii, że pijany Irek pobił Lilianę. Zwoleńska spotka się z byłym chłopakiem, a ten poprosi ją, by pomogła mu odzyskać ukochaną.

Tancerka nie będzie jednak chciała o tym słyszeć. Postanowi znaleźć pracę i raz na zawsze uwolnić się od brutala. Klemens zapyta wspólników - Natalię i Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) - czy Liliana nie przydałaby się im do pomocy, ale prawniczka się na to nie zgodzi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bruno Stański zakocha się w Bożenie

Niespodziewanie w kancelarii pojawi się Irek, by dowiedzieć się, gdzie zatrzymała się Lili i przekazać pieniądze dla niej. Nieco później Liliana zgodzi się porozmawiać z Irkiem i weźmie od niego pieniądze dla Otylki. Zastrzeże jednak, że po tym co zrobił nigdy do niego nie wróci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: