SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

16.05.2016, godz. 19:45
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Podłość Agnieszki Walczak (Anna Dereszowska) z serialu "Barwy szczęścia" nie zna granic! Kasia Górka (Katarzyna Glinka) przekona się na własnej skórze do czego jest zdolna jej była przyjaciółka. W 1470 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do decydującej rozmowy Kasi i Agnieszki na temat pożyczki, którą Górka zaciągnęła pod zastaw mieszkania, by ratować Bartka (Bartosz Gelner) z więzienia. Ponieważ Agnieszka nie odzyska swoich 150 tysięcy, to wyrzuci Kasię, Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) i ich synka Ksawcia (Bastian Węglewski) na bruk.

"Barwy szczęścia" odcinek 1470 - czwartek, 2.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia Górka z "Barw szczęścia" poniżona przez Agnieszkę Walczak! Była przyjaciółka Kasi okaże się wyjątkowo bezwzględna gdy w grę będą wchodziły pieniądze, które Górka pożyczyła ratowanie Bartka z więzienia w Tajlandii. Zaciągnęła u Agnieszki dług na 150 tysięcy złotych pod zastaw swojego mieszkania. A ponieważ nie będzie miała jak spłacić pożyczki, Agnieszka stanie się nową właścicielką mieszkania Kasi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Przez długi czas Kasia nie powie ani Łukaszowi ani swojemu ojcu Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski) skąd wzięła 150 tysięcy złotych, by wyciągnąć Bartka na wolność. Kiedy jednak Agnieszka zacznie jej grozić, że przejmie jej mieszkanie, nie będzie miała wyjścia i przyzna się do wszystkiego.

W 1470 odcinku "Barw szczęścia" przy wsparciu rodziny i przyjaciół Kasi uda się zebrać 60 tysięcy złotych na pokrycie części zadłużenia. Jednak ta kwota nie zadowoli Agnieszki, która będzie potrzebować od razu całej sumy, by nie przepadł jej udział w programie telewizyjnym. Walczak nie odpuści i zażąda zwrotu całej pożyczki. Zagrozi, że zabierze Kasi mieszkanie jeśli nie odzyska swoich pieniędzy.

Patrz: Barwy szczęścia. Bruno Stański zakocha się w Bożenie


Szybko spełni swoje groźby. KAsia i Łukasz będą musieli się wyprowadzić. Poproszą jednak Agnieszkę, by dała im dwa tygodnie na wyprowadzkę. I tym razem dawna przyjaciółka okaże swoją bezduszność. Z dnia na dzień wyrzuci Kasię, Łukasza i Ksawerego na bruk. Wymieni zamki w drzwiach, by Górka nie miała wstępu do swojego mieszkania.

Na pożegnanie Agnieszka zostawi liścik w drzwiach, w którym zarzuci Kasi, że przez nią straciła pracę w telewizji. Kasia i Łukasz będą zmuszeni zamieszkać w domu Stefana i Walerii (Ewa Ziętek).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: