SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marek nie trafi do więzienia za śmierć Marii

Barwy szczęścia. Marek nie trafi do więzienia za śmierć Marii

04.05.2016, godz. 14:30
Barwy szczęścia odc. 1432. Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odc. 1432. Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmierć Marii (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" to dla Marka Złotego (Marcin Perchuć) wystarczająca kara za spowodowanie wypadku! W 1469 odcinku "Barw szczęścia" sądowi biegli orzeką, że to nie z jego winy doszło do wypadku, w którym zginęła Maria. A to oznacza, że Marek nie trafi do więzienia. Jednak do końca życia będzie żył ze świadomością, że zabił swoją żonę i ich nienarodzone dziecko.

"Barwy szczęścia" odcinek 1469 - środa, 1.06.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Maria Pyrka z "Barw szczęścia" nie żyje, ale Marek Złoty nie poniesie żadnej kary za spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku. W 1469 odcinku "Barw szczęścia" Marek będzie mógł odetchnąć z ulgą gdy pozna opinię biegłych w sprawie wypadku, w którym zginęła Maria. Ocenią oni, że to nie wina Marka, że doszło do tego dramatu. Co zatem się stało? Wyjdzie na jaw, że samochód, który Marek i Maria wypożyczyli na lotnisku był niesprawny.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek wyjdzie z więzienia i będzie chciał się zabić!

Stan psychiczny Marka, który od kilku tygodni leczy się w szpitalu psychiatrycznym poprawi się na tyle, że pielęgniarze przestaną go nawet przywiązywać do łóżka pasami. A to się działo dość często gdy Marek wpadał w w szał na samo wspomnienie o zmarłej żonie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara w ciąży, ale nie pochwali się rodzinie

Marek powoli zacznie wracać do zdrowia. W 1469 odcinku "Barw szczęścia" dostanie nawet przepustkę z psychiatryka. I pierwszy raz od wypadku spotka się z dziećmi Marii. Jak podaje "Świat Seriali" spojrzy w oczy swoim pasierbom, których unikał po śmierci Marysi.

Dla wdowca szczególnie ważna będzie rozmowa ze Stasiem (Olaf Kaprzyk), który obwiniał ojczyma o zabiecie jego matki. Staś przeprosi Marka i powie mu, że nie chowa już żadnej urazy. Po powrocie do domu chłopiec powie rodzeństwu, że pogodził się z Markiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: