SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz uratuje Kasię przed Agnieszką?

Barwy szczęścia. Łukasz uratuje Kasię przed Agnieszką?

31.05.2016, godz. 10:40
Barwy szczęścia odc. 1468. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1468. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Kasia (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" straci mieszkanie? Po tym jak pożyczyła od Agnieszki Walczak (Anna Dereszowska) 150 tysięcy złotych na ratowanie Bartka (Bartosz Gelner) z więzienia wpakowała się w poważne tarapaty. Dawna przyjaciółka Kasi żąda bowiem spłaty całego długu. W 1468 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz, chcąc ratować narzeczoną, spotyka się z Agnieszką i prosi ją o rozłożenie długu Kasi na raty. Ale Walczak nie chce o tym słyszeć. Domaga się spłaty całości pożyczki.

"Barwy szczęścia" odcinek 1468 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od samego początku było wiadomo, że Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia" to wyjątkowo wredna kobieta. Udawała przyjaźń do Kasi, ale za jej plecami chciała uwieść Łukasza. Zresztą nie pierwszy raz Agnieszka wyciągnęła ręce po własność Kasi. Kilka lat temu w Londynie odebrała jej przecież Adama (Bartosz Porczyk).

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

Tym razem przebiegła była przyjaciółka Kasi mierzy znacznie wyżej. Chce zabrać jej mieszkanie. Oczywiście pod pozorem przyjaźni bardzo chętnie pożyczyła jej 150 tysięcy złotych, by Kasia mogła wyciągnąć Bartka z więzienia w Tajlandii, ale postawiła twarde warunki. Pożyczka miała być pod zastaw mieszkania Górki. Kiedy Łukasz dowiaduje się od ukochanej o ogromnym długu jaki ma u Agnieszki nie może uwierzyć, że Kasia zgodziła się na taki układ.

W 1468 odcinku "Barw szczęścia" Sadowski jest zszokowany kwotą jaką Kasia pożyczyła od Agnieszki, terminem spłaty pożyczki i tym, że jeśli nie zdobędą pieniędzy na czas Kasia może stracić mieszkanie. Jedynym wyjściem z sytuacji wydaje mu się szczera rozmowa z Agnieszką, która ma przecież do niego słabość. Chcąc ratować sytuację, spotyka się z Walczak i prosi ją o rozłożenie długu narzeczonej na raty.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ucieczka Bartka do Norwegii! Syn Walerii wyjedzie na zawsze?


Ale Agnieszka nie zamierza ustąpić. Chce odzyskać swoje pieniądze, bo planuje zainwestować je w nowy program telewizyjny. W dość mocnych słowach mówi Łukaszowi, że Kasia ma czas do końca miesiąca na spłatę pożyczki, a jeśli tego nie zrobi to straci mieszkanie.

Tymczasem Marta podejrzewa, że Agnieszka celowo nalegała na pożyczkę pod zastaw, by przejąć mieszkanie Kasi za bezcen. - Ty uważaj na tę całą Agnieszkę, bo ta sprawa bardzo dziwnie pachnie - ostrzega Górkę, ale już jest za późno na takie dobre rady.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatnich odcinków "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: