SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agata zakochana w Pawle, ale on woli Iwonę

Barwy szczęścia. Agata zakochana w Pawle, ale on woli Iwonę

30.05.2016, godz. 15:45
Barwy szczęścia. Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Agata (Natalia Zambrzycka) Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Nagły wybuch uczuć w serialu "Barwy szczęścia"! Agata Pyrka (Natalia Zambrzycka) ulega coraz większej fascynacji Pawłem Piaseckim (Mateusz Rzeźniczak). Problem jednak w tym, że Paweł cały czas jest zakochany w Iwonie (Izabela Zwierzyńska) i widzi w Agacie tylko przyjaciółkę. W 1468 odcinku "Barw szczęścia" przyjaźn Agaty i Pawła rozwija się jednak w stronę czegoś więcej.

"Barwy szczęścia" odcinek 1468 - wtorek, 31.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Paweł Piasecki z "Barw szczęścia" nie zdobył serca Iwony Pyrki, ale powoli rozkochuje w sobie jej młodszą siostrę. Znajomość Agaty i Pawła narodziła się kiedy jeszcze wszyscy podejrzewali go o prześladowanie Iwony.

Młoda lekarka padła ofiarą psychopaty i przez długi czas myślała, że to właśnie Paweł ją dręczy. Od byłej dziewczyny Piaseckiego Agata dowiedziała się, że to typ zaborczego i zazdrosnego faceta. Prawda okazała się jednak inna. Prześladowcą Iwony był Lara (Malwina Turek), a Paweł odzyskał dobre imię. Te dramatyczne wydarzenia pozwoliły Agacie lepiej go poznać. Siostra Iwony dostrzegła w nim wspaniałego chłopaka.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

W 1468 odcinku "Barw szczęścia" między Agatą i Paweł rodzi się przyjaźń. Odkrywają wspólną pasję, jaką jest kino. Piasecki nie protestuje, kiedy znajomy bierze Agatę za jego dziewczynę. Tak naprawdę jednak myślami jest przy Iwonie, w której wciąż jest nieszczęśliwie zakochany. Agata po cichu liczy na to, że Paweł wyleczy się z miłości do jej siostry i zwróci na nią uwagę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ucieczka Bartka do Norwegii! Syn Walerii wyjedzie na zawsze?

Z każdym dniem jest bowiem coraz bardziej nim zauroczona. Paweł imponuje jej wiedzą na temat filmów, a jego towarzystwo sprawia, że Agata czuje się naprawdę szczęśliwa. Ich znajomość zacieśnia się, choć oboje oczekują czegoś innego po łączącej ich relacji. Kilka dni później wspólnie wpadają na pomysł urządzania seansów filmowych w kawiarni Feel Good.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: