SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia wyzna Łukaszowi prawdę o długach u Agnieszki

Barwy szczęścia. Kasia wyzna Łukaszowi prawdę o długach u Agnieszki

30.05.2016, godz. 07:40
Barwy szczęścia odc. 1467. Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1467. Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Kasi (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" uda się zgromadzić pieniądze na spłatę długu u Agnieszki Walczak (Anna Dereszowska)? Dawna przyjaciółka żąda od Kasi, by do końca miesiąca oddała jej 150 tysięcy złotych. Postawiona pod ścianą Kasia wyjawi Łukaszowi Sadowskiemu (Michał Rolnicki), że zadłużyła się u Agnieszki. Narzeczony Kasi będzie wściekły, że była tak naiwna i wzięła pożyczkę pod zastaw mieszkania.

"Barwy szczęścia" odcinek 1467 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Problemy finansowe Kasi Górki z "Barw szczęścia" zdają się nie mieć końca. Nie dość, że Agnieszka domaga się od niej, by natychmiast oddała jej 150 tysięcy złotych, które pożyczyła na wyciągnięcie Bartka (Bartosz Gelner) z więzienia w Tajlandii. Kasia nie ma tych pieniędzy i nie wie skąd je wziąć.

Patrz: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

Na domiar złego w 1467 odcinku "Barw szczęścia" w Fitness Klubie dojdzie do awariii i cały lokal zostanie zalany. Kasia będzie załamana, bo to się wiąże ze sporymi wydatkami. W końcu Kasia dojdzie do wniosku, że nie może dłużej ukrywać prawdy przed narzeczonym. Powie Łukaszowi, że zadłużyła się u Agnieszki. - Ile masz czasu na spłatę długu? - Sadowski nie będzie mógł uwierzyć, że jego ukochana poprosiła o pożyczkę właśnie Agnieszkę.


-
Do końca miesiąca... Łukasz straci nad sobą panowanie, nie zważając na to, że może sprawić przykrość Kasi.
- Jestem przerażony, możesz stracić swoje mieszkanie! Agnieszka to jest ostatnia osobą, którą poprosiłbym o pożyczkę!
- Dobrze, będziesz się teraz na mnie wydzierał, czy mi pomożesz? - Kasia zacznie płakać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ucieczka Bartka do Norwegii! Syn Walerii wyjedzie na zawsze?

Sadowski spotka się z Agnieszką i poprosi ją o rozłożenie długu narzeczonej na raty. Ale Walczak nie będzie chciała o tym słyszeć. Marta uzna, że Agnieszka celowo nalegała na pożyczkę pod zastaw, by przejąć mieszkanie Kasi za bezcen.

Wszyscy bliscy pomogą Kasi zebrać konieczną sumę. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) poprosi Tolka (Marek Siudym) o pomoc. W 1470 odcinku "Barw szczęścia" ojciec Bartka wpadnie na pomysł, jak zdobyć pieniądze na spłatę długu Kasi.

Namówi Borysa (Jakub Wieczorek) na wspólną grę w pokera. Wspólnicy oszukają podczas rozdania i bez trudu wygrają kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niedługo jednak będą się cieszyć z sukcesu. Przy wsparciu rodziny i przyjaciół Kasi uda się zebrać 60 tysięcy złotych. Jednak ta kwota nie zadowoli Agnieszki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: