SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Basia nasyła na Madejskiego policję, by wyrzucić go ze swojego domu

Barwy szczęścia. Basia nasyła na Madejskiego policję, by wyrzucić go ze swojego domu

30.05.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański), Basia (Sławomira Łozińska)
Barwy szczęścia. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański), Basia (Sławomira Łozińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Basia (Sławomira Łozińska) z serialu "Barwy szczęścia" znajdzie sposób, by pozbyć się ze swojego domu Jacka Madejskiego (Przemysław Cypryański), który urządził tam sobie klub dla swingersów i organizuje seks imprezy? Cierpliwości Basi jest na wykończeniu kiedy w 1467 odcinku "Barw szczęścia" razem z księdzem Damianem (Janusz Łagodziński) zauważa do jakich gorszących, bezwstydnych rzeczy są zdolni klienci Madejskiego. Ponieważ mieszkańcy Zacisznej skarżą się na dom uciech u Basi, to Grzelakowa nasyła na biznesmena policję.

"Barwy szczęścia" odcinek 1467 - poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Klub dla swingersów na Zacisznej, którego właścicielem jest Jacek Madejski z "Barw szczęścia" nie tylko budzi zgorszenie okolicznych mieszkańców, ale także parafian, który skarżą się na lokatora Basi do księdza. Interwencja proboszcza na razie nic nie pomogła.

Basia nie wie jak pozbyć się Madejskiego, który cały czas zasłania się umową na wynajem domu. Biznesmen jest tak pewny siebie, że wątpi w to, by Grzelakowa go wypędziła ze swojego domu. Rozkręca dom seksualnych uciech i nic sobie nie robi z protestów sąsiadów. Najważniejsze, by interes się kręcił.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

W 1467 odcinku "Barw szczęścia" Basia znowu musi tłumaczyć się przed księdzem Damianem z tego, co dzieje się w jej domu. Parafianie ciągle bowiem skarżą się na klub dla swingersów. Wieczorem oburzona kolejną imprezą, podczas której półnagie kobiety biegają na podwórku wzywa policję… Czy to wystarczy, by pozbyć się Madejskiego raz na zawsze?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klara straci dziecko?

Z kolei biznesmen proponuje Zdzisiowi (Zbigniew Buczkowski) dobrze płatną pracę kierowcy – na wyłączność klubu swingersów. Zenek (Jan Pęczek) jest przeciwny – nie chce wchodzić w konszachty z właścicielem domu uciech. Działalność klubu Madejskiego budzi coraz większe kontrowersje na Zacisznej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: