SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Seks imprezy, które Madejski urządza w domu Basi budzą gniew księdza

Barwy szczęścia. Seks imprezy, które Madejski urządza w domu Basi budzą gniew księdza

26.05.2016, godz. 20:32
Barwy szczęścia. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański), Basia (Sławomira Łozińska)
Barwy szczęścia. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański), Basia (Sławomira Łozińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Seksualna afera w serialu "Barwy szczęścia"! Dom Basi (Sławomira Łozińska) stał się miejscem, w którym szerzy się grzech, rozpusta i zgorszenie. Jacek Madejski (Przemysław Cypryański) otworzył w nim klub dla swingersów i organizuje tam wyuzdane imprezy. Klienci Madejskiego uprawiają grupowy seks tuż obok spokojnego osiedla na Zacisznej. W 1466 odcinku "Barw szczęścia" dom uciech oburza miejscowego księdza, który wkracza do akcji, by przepędzić grzeszników z okolicy.

"Barwy szczęścia" odcinek 1466 - piątek, 27.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Biznesmen Madejski z "Barw szczęścia" wywołał skandal na osiedlu na Zacisznej jakiego jego nie było. Wynajmując dom Basi słowem nie wspomniał o tym, że zamierza otworzyć w nim klub dla bezwstydników spragnionych erotycznych wrażeń. Ponieważ umowa na wynajem została już podpisana to Grzelakowa nie może pozbyć się uciążliwego lokatora i jego klientów.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek zabije się przez Kornelię? Umrze po dopalaczach?

Klub dla swingersów na Zacisznej budzi powszechnie oburzenie wśród wszystkich mieszkańców tej spokojnej okolicy. Basia jest na ustach sąsiadów, którzy mają jej za złe, że sprowadziła takie towarzystwo na ich osiedle. Mimo, że Grzelakowa bardzo się stara, to wie w jaki sposób zmusić Madejskiego, by zamknął interes.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka wyrzuci Kasię i Łukasza z ich mieszkania

W 1466 odcinku "Barw szczęścia" Basia i Zenek są bezradni wobec prowadzonej w ich domu działalności. Madejski nic sobie nie robi z gróźb Grzelaków i ani myśli opuszczać lokalu. Organizowane przez niego imprezy są tematem plotek mieszkańców osiedla.

W imieniu parafian u Basi interweniuje ksiądz proboszcz. Kapłan przeprowadza z Basią rozmowę w imieniu oburzonych ludzi, który nie życzą sobie takiego sąsiada .Zdesperowana Grzelakowa postanawia zrobić wszystko, by pozbyć się kłopotliwego lokatora. Czy jej się to uda i Madejski zamknie w końcu klub dla swingersów? Biznesmen nie szybko opuści dom Basi, w którego specjalny wystrój wpakował sporo pieniędzy

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: